ŁOMŻYŃSKIE OFERTY

Herbdiet

Herbdiet
Konkurs Odchudzania
18-400 Łomża
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 692 377 615

Nadwaga i otyłość!-epidemia XXIw.Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i nadmiaru tłuszczu zdrowo i bezpiecznie na długie lata?Nie masz motywacji?poszukujesz profesjonalnego wsparcia?Skorzystaj z programu Odnowy Biologicznej każdej Twojej komórki i ciesz się zdrowiem tak jak miliony innych osób na całym świecie.

10,20,a może 50 kg musisz się pozbyć?Żaden problem,lecz Ty musisz zrobić pierwszy krok.Nie zwlekaj,zdrowie masz tylko jedno!

Cena konsultacji obejmuje również Elektroniczną Analizę Składu Ciała-BIA

Organizujemy 12 tyg.cykl edukacyjny dla osób borykających się z problemem nadwagi i co za tym idzie wieloma chorobami,które są jej wynikiem.Wszystko odbywa się w miłej grupowej atmosferze.Liczba miejsc w grupie jest ograniczona,liczy się pierwszeństwo zgłoszenia. 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. http://www.schudnijiwygraj.pl

Pokaż na mapie
Dodano: 12.11.2010  
Powered by Sigsiu.NET

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu