ŁOMŻYŃSKIE OFERTY

PRPMEDICUM mgr Grażyna Misiuta


zdrowie i uroda
Dmowskiego 1C
18-400 Łomza
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 517 044 600

PROMEDICUM to kompleksowa promocja zdrowia i kosmetologia estetycznej.

 

Zajmujemy się propagowaniem zdrowego stylu życia, pozwalającego zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, głównie nowotworowym, procesu starzenia, nadwagi  i otyłości. Zespół ekspertów służy profesjonalną wiedzą medyczną i doświadczeniem, aby troszczyć się o Państwa zdrowie a także wskazywać kierunki w jego zachowaniu.

 

Specjalizujemy się w kosmetologii estetycznej i terapii chorób związanych z wiekiem, które wpływają na młodość behawioralną - akceptację swojej osoby, czynny udział  w aktywności życiowej, pozytywny wizerunek własnego ciała i atrakcyjności. 

 

Naszym celem jest tworzyć miejsce, gdzie każdy znajdzie zadowolenie, wysoką jakość usług, nowoczesność, niepowtarzalność, elegancję i luksus. 

 

 


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. http://www.promocja-zdrowia.com.pl

Pokaż na mapie
Dodano: 18.1.2011  
Powered by Sigsiu.NET

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu