ŁOMŻYŃSKIE OFERTY

Pub Pod Ratuszem


rozrywka
Stary Rynek 16
18-400 Łomża

Wielokrotnie jako łomżyniak pytany jestem przez przyjezdnych o to gdzie tutaj można spędzić mile czas. Zawsze zastanawia mnie jakie kryteria przyjmują pytający czego oczekują od lokalu , jakiego klimatu , jakich imprez . Najczęściej pada hasło, karaoke, to jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu w towarzystwie bliskich znajomych. I tu od razu na myśl przychodzi lokal,, Pod Ratuszem’’.

Wschodząca gwiazda wśród Łomżyńskich lokali przez wielu określana jest mianem,, małego Pubu pełnego wielkich możliwości ‘’ Właściciel tego miejsca organizuje w każdy piątkowy wieczór karaoke, w którym każdy nawet początkujący śpiewak może zmierzyć się z dowolnie wybranym przez siebie repertuarem. Wielu znawców wokalu twierdzi, iż to właśnie ta forma rozrywki najbardziej uczy kontaktu z publicznością, który w późniejszym rozwoju wokalisty jest bardzo ważny. Klimat tego magicznego miejsca bardzo sprzyja młodym wykonawcom, publiczność jest serdecznie nastawiona do wykonujących, wygląd lokalu oraz jego usytuowanie w centrum miasta sprawiają, że po jednej wizycie Pub Pod Ratuszem staje się bliski każdemu przyjezdnemu. Repertuar utworów dostępnych do śpiewania jest bardzo bogaty i wciąż się rozwija.

 

Pod Ratuszem to nie tylko wspomniane karaoke, ale także możliwość organizacji imprez okolicznościowych, w których program może być wpisane karaoke, np. jako impreza integracyjna dla pracowników firm. Otwartość oraz kreatywność właściciela Pubu pozwala na przeżycie niezapomnianych chwil z paczką znajomych czy też załogą z pracy. Kilka z firm skorzystało już z oferty imprezy integracyjnej do której organizowane jest karaoke oraz inne usługi które można ustalić na miejscu.. Przecież najlepsza załoga – to zgrana załoga .

Impreza zamknięta to gwarancja że znajdą się na niej tylko zaproszeni  uczestnicy .

 

Pod Ratuszem jako nieliczne z miejsc w Łomży umożliwia także młodym zespołom koncertowanie na swojej scenie. Pełna profesjonalna obsługa, dostęp do sprzętu oraz opieka merytoryczna dodają młodym wykonawcom pewności siebie, istotne jest to, że śpiewający w Pubie pod Ratuszem zostają zauważeni. Gwiazda jednego z koncertów tydzień później wystąpiła na Antenie lokalnego Radia Nadzieja w audycji na temat swoich początków w muzyce. Warto, zatem pokusić się o stwierdzenie, że Pub Pod Ratuszem jest idealnym miejscem do rozpoczęcia wokalnej  kariery. Wielu piosenkarzy i kapel amatorów dalo już swoje popisy na Ratuszowej scenie byli to min. Kreatyna Band , Greis , Marta Olszyńska wraz z Pauliną Przychodzeń .

 

Lokal urządza również wieczorki tematyczne takie jak Halloween czy też Hawai Party , gdzie można poczuć klimat gorących wysp , przychodząc do centrum własnego miasta .

 

Właściciel Pod Ratuszem krótko komentuje cel i zamysł swojej działalności ,, od zawsze marzyłem stworzyć min. Fabrykę talentów gdyż wiem że w łomży  i jej okolicach pełno jest zdolnej młodzieży która jednak nie ma miejsca gdzie mogłaby pokazać się szerszemu gronu odbiorców. Spełniam marzenia , swoje i chce spełniać ich – krótko kwituje właściciel po chwili dodając Przebywanie z młodzieżą to naprawdę fantastycznie spożytkowany czas , jestem dumny z tego co udało się już osiągnąć ale wciąż czuje niedosyt , bo mottem dla Mnie w działalności Pubu jest sentencja że droga do sukcesu zawsze pozostaje w budowie. Zapraszam wszystkich Pod Ratusz spełniajcie swoje marzenia .:)

 

O zaletach i dobrodziejstwach ,,Pubu pod Ratuszem" mogą się Państwo sami przekonać w każdy dzień tygodnia  w godzinach otwarcia lokalu czyli od 18 .Pokaż na mapie
Dodano: 16.3.2012  
Powered by Sigsiu.NET

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu