Ogłoszenie

Zatrudnimy osobę na stanowisko: DORADCY KLIENTA

OPIS STANOWISKA:

aktywne pozyskiwanie klientów;
dbanie o wizerunek firmy;
obsługa obecnych oraz nowych Klientów dopasowana do ich potrzeb;
budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z Klientami firmy;
aktywna sprzedaż produktów.

OCZEKUJEMY:

doświadczenie w branży finansowej;
wykształcenie co najmniej średnie;
wytrwałość i pasja w pracy;
umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne;
koncentracja na realizację stawianego celu;
znajomość pakiety MS Office, Microsoft Excel.

OFERUJEMY:

stabilną i pełną wyzwań pracę;
zatrudnienie na pełen etat;
podstawa wynagrodzenia;
premie pieniężne, nagrody rzeczowe;
szkolenie przygotowujące do pracy;
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem na podany adres ( z dopiskiem w tytule maila nazwy miejscowości -Kolno) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Kontakt:
608080612
rekrutacja.00@wp.pl