stefczyk lomza
Sport
piątek, 23 lutego 2018 15:14

Marzenia chcę spełniać stopniowo

Napisane przez inf. prasowa
– Moim wzorem do naśladowania jest Krystyna Zabawska, wspaniała kulomiotka i czterokrotna olimpijka – mówi Beata Trzonkowska (lat 23) studentka pracy socjalnej Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz utytułowana zawodniczka klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo" Łomża.
czwartek, 22 lutego 2018 08:32

Damian Zorczykowski z kontraktem w Babilon MMA

Napisane przez oprac. gak
Damian Zorczykowski, zawodnik i trener Fight Club Łomża, podpisał zawodowy kontrakt na kilka walk z nową, ale dynamicznie rozwijającą się federacją Babilon MMA. Damian najwyraźniej swoją efektowną walką w Legionowie przekonał Tomasza Babilońskiego do tej decyzji i wystąpi już 16 marca na gali Babilon MMA 3 w Radomiu.
Do pierwszych swoich zawodów w kulturystyce klasycznej przygotowywał się od roku, a ostatnie 10 miesięcy pod okiem Mistrza Polski Krzysztofa Reinharda. Choć niedługo skończy 34 lata, sportami siłowymi zajął się dopiero 3 lata temu. Przy odpowiedniej determinacji i wielkiej pracy wystarczyło do wielkiego sukcesu - 3. miejsca w kulturystycznych Debiutach.
Już od godziny 8 rano w niedzielę 18 lutego w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego gromadzili się uczestnicy organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Impreza zintegrowała blisko 180 zawodników i pełną widownię kibiców!
poniedziałek, 19 lutego 2018 11:14

Gnieźnianki okazały się za mocne dla "Dwójki"

Napisał gak
Pierwszoligowe piłkarki ręczne Dwójki PWSIiP Łomża uległy przed własną publicznością MKS PR Urbisowi Gniezno 27-32. O porażce naszych szczypiornistek zadecydowało fatalne kilka minut pierwszej połowy, kiedy straciły pięć bramek z rzędu.
poniedziałek, 19 lutego 2018 09:42

Łomżyńscy paralotniarze z lotniczym "Oscarem" [FOTO]

Napisał gak
Adam Pupek i Piotr Kozikowski zdobyli złotego Cumulusa 2017, który w świecie lotników uważany jest za odpowiednika filmowego Oscara czyli najbardziej prestiżową nagrodę w środowisku. Swoją cegiełkę do tego sukcesu, który sportowcy zawdzięczają przede wszystkim sobie i swojej ciężkiej pracy, dołożyliśmy też my i nasi Czytelnicy dzięki głosowaniu w plebiscycie, do czego Was zachęcaliśmy.
poniedziałek, 19 lutego 2018 07:57

MŁKS trzecią drużyną w Polsce! [FOTO]

Napisał gak
Trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 wywalczyła drużyna Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z rocznika 2007 prowadzona przez trenera Jacka Lisa. Młodzi piłkarze w Łomży pokonali w bezpośrednich spotkaniach zespoły takich klubów jak m.in. GKS Katowice czy Pogoń Szczecin!
czwartek, 15 lutego 2018 09:21

Dwójka przegrała, ale emocje były do końca

Napisał gak
Nie udało się sprawić kolejnej niespodzianki pierwszoligowym piłkarkom ręcznym Dwójki PWSIiP Łomża. W zaległym spotkaniu łomżanki uległy Szkole Mistrzostwa Sportowego ZPR I Płock 26-31. Jeszcze na dwie minuty przed końcem wynik był sprawą otwartą. Nasze szczypiornistki miały kontrę, po której mogły doprowadzić do remisu. Tak się jednak nie stało, bo piłka po rzucie Alicji Sobocińskiej zatrzymała się na słupku.
czwartek, 15 lutego 2018 07:55

MŁKS zagra z najlepszymi w kraju!

Napisał gak
Rozlosowano już grupy pierwszej edycji finałowego turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W zmaganiach wezmą udział zespoły z całej Polski, a wśród nich dzieci z rocznika U-11 Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego.
Przemysław Łyskawy (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO" ŁOMŻA) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu wywalczył brązowy medal w trójskoku. Uczeń Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży swój najlepszy wynik (14.18m) uzyskał w drugiej kolejce. Mistrzem Polski został Dawid Krzemiński (RLTL ZTE Radom) 14.41m, a wicemistrzem Bartosz Leszczuk (AZS UMCS Lublin)14.26m.
poniedziałek, 12 lutego 2018 08:42

Mistrzostwa województwa w tenisie do lat 12

Napisał gak
Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu to wyniki naszych dziewczyn z Return Łomża działającego przy III LO w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.
Wyróżniajacy się swoimi wynikami sportowcy zostali w piątek uhonorowani Łomżyńskim Laurami Sportowymi. Z rąk prezydenta Łomży odebrali pamiątkowe statuetki, dyplomy, nagrody i stypendia. Uroczysta Gala Sportu odbyła się wczoraj po raz piąty.
środa, 07 lutego 2018 09:55

Najlepsi szósty rok z rzędu

Napisał gak
Uczniowski Klub Sportowy „Return" Łomża, działający przy III LO, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim już po raz szósty z rzędu. To wynik najnowszego - za rok 2017 - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 44. miejscu, a liderem rankingu jest KS Górnik Bytom.
poniedziałek, 05 lutego 2018 12:44

Turniej halowej piłki nożnej w Śniadowie

Napisane przez
W piątek 2 lutego, na zakończenie ferii zimowych, w hali sportowej w Śniadowie odbył się turniej piłki nożnej halowej „Ferie zimowe 2018", skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas V - VII. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn, zarówno ze Śniadowa i okolic, ale także ze Szczepankowa.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 65

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu