wloskie-wieczory modzelewski
czwartek, 20 lutego 2014 13:36

Były wójt z zimną krwią zabił malutkiego psa? Tylko dlatego, że wszedł na jego posesję.

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Były wójt z zimną krwią zabił malutkiego psa? Tylko dlatego, że wszedł na jego posesję. fot. Google Street View
Były wójt Śniadowa z premedytacją miał zabić malutkiego psa sąsiadów. Jedynym przewinieniem czworonoga było to, że naruszył granice działek i wszedł na posesję mężczyzny.

brico lomza

Do zdarzenia miało dojść w niedzielne popołudnie w centrum Śniadowa. Z relacji mieszkańców wynika, że były wójt Śniadowa (stanowisko utracił w 2010 roku) z premedytacją zabił psa sąsiadów, który wszedł na jego działkę. Zwłoki swojego pupila zauważyła właścicielka czworonoga.

- To był malutki piesek, wystarczyły dwa uderzenia kołkiem- relacjonują mieszkańcy.

Sprawa została zgłoszona policji. Przed przyjazdem funkcjonariuszy, mężczyzna przeprosił za zdarzenie i przyznał, że nie chciał zadać zwierzęciu śmierci. Przed policją, jak wynika z informacji mieszkańców, do czynu już się nie przyznał.

- Dawno nie słyszałam o tak brutalnej historii- przyznaje Bożena Jarząbek, dyrektor łomżyńskiego schroniska dla zwierząt Arka. - W miastach stosunek ludzi do zwierząt poprawia się, widać to po stanie psów, jakie do nas trafiają. Jeśli są ranne, zwykle oznacza to wypadek samochodowy, a nie świadome działanie. Na wsiach ciągle wygląda to gorzej- mówi.

Za nielegalne zabicie i znęcanie się nad zwierzętami grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. W przypadku szczególnego okrucieństwa, wymiar kary przedłużony zostaje o kolejny rok.

28 komentarzy

  • Odpowiedz !!!!!! czwartek, 20 lutego 2014 14:46 Umieszczone przez: !!!!!!

    Brak słów... Jak tak można... Biedny psiak

  • Odpowiedz ferdek czwartek, 20 lutego 2014 15:27 Umieszczone przez: ferdek

    miły sympatyczny piesek, taka mała sarenka
    a jednak trafił na sadystę !!!

  • Odpowiedz KURKA WODNA czwartek, 20 lutego 2014 19:13 Umieszczone przez: KURKA WODNA

    SZMATA NIE CZŁOWIEK!!!

  • Odpowiedz 000 czwartek, 20 lutego 2014 19:59 Umieszczone przez: 000

    Pała w reku i wielki kozak na malutkiego pieska kara musi być dla zbira!!!

  • Odpowiedz Bandyta czwartek, 20 lutego 2014 20:20 Umieszczone przez: Bandyta

    I to ma być kandydat na Wójta? śmieszne!Niech skoczy do równego sobie a nie na zwierzętach się wyżywa Kamaś jeden.

  • Odpowiedz Bandyta czwartek, 20 lutego 2014 20:49 Umieszczone przez: Bandyta

    on w ogóle nie ma serca. Jak można tak zabić istotę żywą. Przecież on czuł tak ból. Jakby mu tak walnąć parę razy pało ciekaw czy by się zgiął w pół.

  • Odpowiedz kara musi byc czwartek, 20 lutego 2014 21:04 Umieszczone przez: kara musi byc

    Nie ma szacunku do zwierzecia a co dopiero do czlowieka ,mam nadzieje ze odsiedzi swoje Kara musi byc !!!!

  • Odpowiedz śniadowski playboy czwartek, 20 lutego 2014 21:27 Umieszczone przez: śniadowski playboy

    Ten sniadowski playboy musi odpowiedziec za swoj czyn,zabil niewinnego psa z premedytacja i to jest kandydat na wójta haha Mam nadzieje ze dostanie za swoje!!

  • Odpowiedz wariat czwartek, 20 lutego 2014 21:44 Umieszczone przez: wariat

    Tylko ukatrupic ,najpierw zabil psa a co pozniej,palma odbije i za ludzi sie wezmie !!!

  • Odpowiedz morderca czwartek, 20 lutego 2014 21:49 Umieszczone przez: morderca

    Brak słow,kim trzeba być, kim to złe określenie, czym żeby zrobić coś takiego?! Mnie już chyba nic nie zaskoczy! Świat się kończy! A temu komuś/czemuś życzę podobnego końca jak ten, który zgotował temu biednemu psiakowi ...

  • Odpowiedz alutka czwartek, 20 lutego 2014 22:02 Umieszczone przez: alutka

    ale jad z tych komentarzy bije!!!

  • Odpowiedz SUNIA czwartek, 20 lutego 2014 22:39 Umieszczone przez: SUNIA

    ALE SENSACJA - JACY SIĘ WSZYSCY HUMANITARNI ZROBILI

  • Odpowiedz obcy czwartek, 20 lutego 2014 22:50 Umieszczone przez: obcy

    ...i tak tego Pana w tym roku wybierzecie na fotel do gminy...

  • Odpowiedz humanitarna czwartek, 20 lutego 2014 22:57 Umieszczone przez: humanitarna

    No tak, a zamiast jadu powinny tutaj sie pojawic pochwaly... slow brakuje na to co sie wyprawia, dobrze ze stalo sie to "sensacja" bo przynajmniej taki czlowiek miejmy nadzieje, ze nie uniknie kary. Jakby zostalo to zamiecione pod dywan, taki czlowiek w ogole czulby sie bezkarnie i kolejno moglyby to byc nastepne zwierzeta a nawet ludzie, a tak... nastepnym razem moze uzyje swojego mozgu, o ile w ogole go ma

  • Odpowiedz $ piątek, 21 lutego 2014 08:14 Umieszczone przez: $

    będzie miał fotel... ale nie w gminie tylko tam gdzie tacy trafiają. Pokazał jaki jest naprawdę. Swoje prawdziwe ja...

  • Odpowiedz Leopold piątek, 21 lutego 2014 09:37 Umieszczone przez: Leopold

    Dziwicie się Państwo. Jak wółjta wybiera się na rozkaz lub za wódkę. Nie ważne, kim on jest, ważne, że "swój chłop". Przykłady głupoty i bezmyslnosci mozna mnozyć. To jest Polska samorządowa.

  • Odpowiedz sniadow piątek, 21 lutego 2014 09:52 Umieszczone przez: sniadow

    CO tu mowic oszacunku do zwierzat przez tego pana.kiedy on nie miał szacunku do swoich starych.schorowanych rodzicow.ktorych wyzywal ze cale sniadowo slyszalo i zucal w nich co mial pod reka.Faktycznie sadysta a na dodatek ma 2 klasy tech.weterynaryjnego.Mistrz łgarstwa i wciskania kitu w czasie kampani wyborczych

  • Odpowiedz wojtek b.p. piątek, 21 lutego 2014 11:40 Umieszczone przez: wojtek b.p.

    Jak bił konia przez tyle lat to nie było obroncow zwierzat.a kiedy pies chciał rozerwac mu Kamaś i ten w obronie własnej zadał cios.ktory okazał sie smiertelny to wszyscy na niego.Teraz sie zeni. nie bije konia to bije psy,a po slubiekogo bedzie bił

  • Odpowiedz !!!!!!! piątek, 21 lutego 2014 12:33 Umieszczone przez: !!!!!!!

    Ciekawe czy jego pies tez tak samo nie skonczyl ,był i raptem zaginoł!!!

  • Odpowiedz kazek piątek, 21 lutego 2014 12:52 Umieszczone przez: kazek

    to czemu podales rekem na zgode temu katu

  • Odpowiedz kazek piątek, 21 lutego 2014 12:53 Umieszczone przez: kazek

    ferdek to czemu podales rekem na zgode temu katu

  • Odpowiedz kalina piątek, 21 lutego 2014 14:36 Umieszczone przez: kalina

    dajcie na msze za tego pieska, obrońcy

  • Odpowiedz jjgbgh piątek, 21 lutego 2014 15:27 Umieszczone przez: jjgbgh

    liczy się fakt że to istota żywa i nie można jej odbierać życia w taki sposób.

  • Odpowiedz kobra niedziela, 23 lutego 2014 18:58 Umieszczone przez: kobra

    Wielka sensacja że kundel dostał kopa,w tej plotce chodzi o to żeby zhańbić byłego wójta, żeby nie zasiadł na fotel wójta i nie zrobił w śniadowskiej gminie porządku, ma wroga który robi mu świństwa, a obecny wójt to sierota?

  • Odpowiedz iuyfutdf niedziela, 23 lutego 2014 21:25 Umieszczone przez: iuyfutdf

    Za obecnego wojta wrocila normalnosc do tego urzedu.nie ma korupcji i spraw zalatwianych po cichu.jaki on ma robic porzadek skoro ze soba nie moze sobie poradzic.on sam sobie kladzie klody pod nogi juz kolejny raz.obecny wojt nie jest sierota poniewaz ma rodzicow ktorzy potrafili wychowac dziecia jednego syna na ksiedza

  • Odpowiedz ougi5e niedziela, 23 lutego 2014 21:34 Umieszczone przez: ougi5e

    kobra to kto zabil tego psa,ten pan sie tyle razy schanbil ze nic mu juz nie pomoze.chyba wóde hlales na weselu bo tak go bronisz

  • Odpowiedz Mieszkaniec środa, 26 lutego 2014 09:33 Umieszczone przez: Mieszkaniec

    Niestety spraw załatwianych po cichu jest jeszcze więcej. Zapoznaj się z kontrolami RIO. :( smutne to, ale prawdziwe. Tam już chyba nigdy nie będzie normalnie.

  • Odpowiedz ufj;pjpp piątek, 14 marca 2014 15:27 Umieszczone przez: ufj;pjpp

    w tym sniadowie wogole hyba poicji nie ma.samochody parkowane na skrzyzowaniach stwarzaja duze prawdopodobienstwo wypadku drogowego.ruszcie sie stroze prawa i zrobcie z tym porzadekbjyf