jodr szepietowo
niedziela, 02 września 2012 10:54

59-latek zginął za kierownicą

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kierowca volkswagena prawdopodobnie nie zapiął pasów bezpieczeństwa. Kierowca volkswagena prawdopodobnie nie zapiął pasów bezpieczeństwa. fot. KWP Białystok
59-letni kierowca volkswagena zginął w wypadku, kiedy kierowany przez niego pojazd na łuku drogi zjechał na pobocze i dachował. Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą.

banerwww4

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 18.00 na drodze krajowej nr 63, w pobliżu miejscowości Chmiele na trasie Czyżew- Zambrów.

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 59-letni kierowca volkswagena jadąc w kierunku Zambrowa, pokonując łuk drogi w pewnym momencie z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Następnie golf zjechał na lewe pobocze i dachował w przydrożnym rowie. W wyniku wypadku kierujący zginął na miejscu- informują policjanci z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Trwają ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu wypadku.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu