wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 17:50

Internauci apelują: Tam znów może ktoś zginąć! Komunikacyjny bałagan na przejeździe [VIDEO]

Napisane przez  bjk
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Internauci apelują: Tam znów może ktoś zginąć! Komunikacyjny bałagan na przejeździe [VIDEO] mat. fb.com
Po śmiertelnym wypadku na przejeździe kolejowym w Czerwonym Borze miało dojść do modernizacji przejazdu. Tak też się stało, ale nie do końca. Poprawiono oznakowanie, ale szlabany nie działają. Internauta nagrał, jak pociąg przejeżdża tuż przed maskami samochodów, a inni pytają „Czy znów musi dojść do tragedii?”

brico lomza

Film udostępniono już setki razy, a tysiące osób go widziało. Na PKP internauci w komentarzach nie zostawiają suchej nitki.

- „Bo się tyczki miały opuszczać i lampki migać . Ale z lampkami czekają widocznie na święta. Tylko na co z tyczkami”, „No jest bałagan. Szlabany stoją na baczność. Jeden znak że przejazd kolejowy strzeżony drugi że niestrzeżony. Nie wiadomo który obowiązujący” – to tylko nieliczne przykłady.

Film na przejeździe kolejowym w Czerwonym Borze został nagrany 9 kwietnia przed godz. 19. Internauci spekulują, że mógł to być tzw. przejazd techniczny, ale jednocześnie dociekają dlaczego nie opuszczono mimo wszystko szlabanu.

Autor filmu zaznacza w komentarzach, że „był też znak, że rogatki nie działają, a kierowca przede mną cofał czego niestety nie widać na filmie”.

Przy okazji publikacji nagrania wrócono do tragicznego w skutkach wypadku z 2 listopada ub. roku. Wówczas na przejeździe kolejowym zginęły trzy osoby. Samochodem podróżowały cztery osoby. Dwie kobiety i jeden mężczyzna zginęli na miejscu, jedna z kobiet samodzielnie wydostała się z auta i została zabrana do szpitala.. Maszynista wówczas podróżował sam, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Prace modernizacyjne na przejeździe kolejowym w Czerwonym Borze mogą potrwać do połowy bieżącego roku. Wszystko związane jest z przebudową trasy kolejowej linii 63 Ostrołęka – Łapy.

10 komentarzy

 • Odpowiedz szeryf poniedziałek, 16 kwietnia 2018 18:13 Umieszczone przez: szeryf

  byłem z tym problemem na komendzie w Łomży ale podobno wszystko jest według prawa. to jest paranoja pułapka na kierowców.

 • Odpowiedz sun poniedziałek, 16 kwietnia 2018 18:27 Umieszczone przez: sun

  toc to jaja w nocy by go nie zobaczyl :/
  za dupe tego kto za to odpowiada !!!

 • Odpowiedz Emeryt poniedziałek, 16 kwietnia 2018 18:30 Umieszczone przez: Emeryt

  Odpukac jesli ktos zginie to wina bedzie kogo?kierowcy ze jechał czy tego do kogo naleza rogatki. Za bezpieczeństwo odpowiada właściciel ,widocznie zycie ludzkie ma za nic!!

 • Odpowiedz łapiduch poniedziałek, 16 kwietnia 2018 19:00 Umieszczone przez: łapiduch

  Tylko głupie barany giną i nie ma co ich żałować. Jest znak informujący o przejeździe kolejowym. Trza się zatrzymać, łepetyne skierować raz w jedną raz w drugą stronę i spokojnie przejechać.

 • Odpowiedz Pippi bara bara poniedziałek, 16 kwietnia 2018 19:26 Umieszczone przez: Pippi bara bara

  Gdy Jehowy odpoczywa Ruska kórwa się odzywa.

 • Odpowiedz widz. poniedziałek, 16 kwietnia 2018 20:34 Umieszczone przez: widz.

  Na ul Por Łagody 12 od strony ulicy na chodniku stale parkują busy, zasłaniają wyjazd, utrudniają widoczność ,narażając dzieci na przejechanie a wyjeżdżających na zderzenie z innymi pojazdami!mimo próśb o interwencję i wymuszenie prawidłowego parkowania ani Straż Miejska ani policja nie robi nic i nikogo to nie obchodzi! ciekawe jak zdarzy się wypadek kto poniesie za to odpowiedzialność?

 • Odpowiedz Kanguroo poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:13 Umieszczone przez: Kanguroo

  Przy takiej prędkości ciężko zauważyć że coś jedzie ? to nie pendolino że gna 80km/h wystarczy zwolnić i spojrzeć się w lewo i prawo

 • Odpowiedz przerażony wtorek, 17 kwietnia 2018 07:52 Umieszczone przez: przerażony

  Pendolino, nie pendolino, ale jakiś pomarańczowy kogut mogli na dachu zamontować.
  Z daleka byłoby widać.

 • Odpowiedz łapiduch wtorek, 17 kwietnia 2018 12:14 Umieszczone przez: łapiduch

  A może jakieś progi zwalniające dla pociągów...

 • Odpowiedz Kierowca Odrzutowca wtorek, 17 kwietnia 2018 13:57 Umieszczone przez: Kierowca Odrzutowca

  Przejazd wyremontowany ,są światła,są rogatki,wydane wiele milionów z podatków od kierowców.
  Nic nie działa.
  Tak działają spółki państwowe...czyli PLK ma was w d...e

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu