informatyka-II-stopien-1000x200
poniedziałek, 08 stycznia 2018 15:16

Przyjadą i wydoją Twoje krowy [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Przyjadą i wydoją Twoje krowy [VIDEO] fot. MERITGEN
Każdy rolnik, a szczególnie hodowca bydła mlecznego, jest niemal dosłownie "uwiązany" do swojego gospodarstwa. Nie może wyjechać na urlop czy wczasy, bo jego krowy same się niestety nie wydoją, Teraz jednak, dzięki nowej usłudze pod nazwą "Mobilni dojarze", będzie to możliwe.

Ponieważ w dzisiejszych czasach niemal wszystko jest lub może być mobilne, to idąc za tym trendem firma MERITGEN zaproponowała swoim kontrahentom nowatorską usługę pod nazwą "Mobilni dojarze". Na czym ma to polegać? W dużym skrócie: gospodarz może zamówić sobie ekipę, która przyjedzie do jego gospodarstwa i zastąpi go w codziennych obowiązkach przez ustaloną liczbę dni. Czyli wydoi krowy, wykona inne prace gospodarskie, a w razie potrzeby zapewni też usługi weterynaryjne.

- Mobilni Dojarze to odpowiedź na rosnące zainteresowanie kwestią usług w gospodarstwach mlecznych - przekonuje firma. - Jeśli potrzebujesz wolnego czasu aby wyjechać na zasłużone wakacje, masz wesele lub inną imprezę okolicznościową lub chcesz po prostu odpocząć, to ta Usługa jest dla Ciebie! - zachęca do skorzystanie z nowej usługi.

Jak zapewnia firma MERITGEN, jej kadra, to wykwalifikowani pracownicy z kilkunastoletnim stażem w pracach gospodarskich, którym bez obawy można powierzyć opiekę nad swoim stadem. Żeby sprostać wysokim wymaganiom hodowców oraz przepisów BHP, wprowadzona została specjalna procedura postępowania, która zaczyna się spisaniem protokołu udojowego, w którym zbierane są wszystkie potrzebne informacje dotyczące usługi, a które pozwolą pracownikom na swobodną i bezpieczną pracę w gospodarstwie.

Oprócz usługi udoju, można zamówić podstawowe prace gospodarskie takie jak przygotowanie i dawkowanie paszy oraz w razie konieczności, usługę weterynaryjną.

- Dbając o najwyższy standard usługi, pobieramy próbki mleka ze zbiornika głównego przed i po zakończonym udoju, które przechowujemy przez 24 godziny - zapewnia firma.

22 komentarzy

  • Odpowiedz grready poniedziałek, 08 stycznia 2018 15:51 Umieszczone przez: grready

    Nietypowy pomysł na biznes, jestem pod wrażeniem.

  • Odpowiedz Żona rolnika poniedziałek, 08 stycznia 2018 16:01 Umieszczone przez: Żona rolnika

    A jak chłop zaniemoże to babę też wymłócą w cenie czy stawka rośnie?

  • Odpowiedz Z dk61 poniedziałek, 08 stycznia 2018 16:18 Umieszczone przez: Z dk61

    Żona rolnika, dobre pytanie

  • Odpowiedz qwerty poniedziałek, 08 stycznia 2018 16:55 Umieszczone przez: qwerty

    Myślę, że to kwestia dogadania :D

  • Odpowiedz Kossak poniedziałek, 08 stycznia 2018 17:02 Umieszczone przez: Kossak

    Ciekawy pomysł. Jeszcze takich usług żem nie widział. Tu u nas rolników troche je. Pewno bedzie sie kreciło. tylko uwaga na wariatki :)

  • Odpowiedz Maly dzon poniedziałek, 08 stycznia 2018 18:13 Umieszczone przez: Maly dzon

    Usluga jedt tylko dla klientow meritgen

  • Odpowiedz xDDD poniedziałek, 08 stycznia 2018 18:27 Umieszczone przez: xDDD

    xDDD

  • Odpowiedz Rolnik szukał żony poniedziałek, 08 stycznia 2018 18:31 Umieszczone przez: Rolnik szukał żony

    Ale pomysł! Moja żona już zarządziła,że w ten weekend robimy sobie wolne :-)
    Nie jesteśmy ich Klientami,ale niech spróbują odmówić to naśle na nich moją Kobitę!

  • Odpowiedz Grzesiek Z Podlasia poniedziałek, 08 stycznia 2018 18:53 Umieszczone przez: Grzesiek Z Podlasia

    Świetna sprawa! Na pewno wiąże się z tym pewne ryzyko,ale jestem skłonny spróbować.
    To naprawdę ma się im szansę udać. Wiem po sobie, czasu na nic człowiek nie ma. Robota nonstop, a życie pędzi.
    Szacun za pomysł!

  • Odpowiedz Rolniczka poniedziałek, 08 stycznia 2018 19:03 Umieszczone przez: Rolniczka

    Ciekawe czy i kotom mleka naleja i u kur jajka pozbierają xd

  • Odpowiedz Seba truszkowski poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:05 Umieszczone przez: Seba truszkowski

    Chlopie o czym ty piszesz wizerunek wazniejszy firmy jest niz jaka jakies, klijent nasz pan

  • Odpowiedz Seba truszkowski poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:06 Umieszczone przez: Seba truszkowski

    Jajka *

  • Odpowiedz krówka poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:09 Umieszczone przez: krówka

    Żaden pomysł na biznes,są ludzie którzy się tym zajmują

  • Odpowiedz Henryk poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:19 Umieszczone przez: Henryk

    Fajny pomysł, mam byki i teściową , zeby za cyce wytarmosic

  • Odpowiedz Henryk wtorek, 09 stycznia 2018 00:02 Umieszczone przez: Henryk

    Byków nie mam.Teściowa jest . Cycki jak u Teściowej. Tarmoś.

  • Odpowiedz Lomzyniak rodowity wtorek, 09 stycznia 2018 06:19 Umieszczone przez: Lomzyniak rodowity

    Promowanie patologi. Ten serwis orzestalbyc poważny.

  • Odpowiedz psotnik25 wtorek, 09 stycznia 2018 15:45 Umieszczone przez: psotnik25

    Każdy rolnik postępowy osobiście doji krowy.

  • Odpowiedz psotnik25 wtorek, 09 stycznia 2018 15:45 Umieszczone przez: psotnik25

    Każdy rolnik postępowy osobiście doji krowy.

  • Odpowiedz kierowca bombowca wtorek, 09 stycznia 2018 16:07 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    A ja byka bym wydoił!

  • Odpowiedz Zzzzzzz. wtorek, 09 stycznia 2018 19:39 Umieszczone przez: Zzzzzzz.

    A ja po filmie nie piję mleka. Masakra, mogli wyżyć te krowy.

  • Odpowiedz Kurpiana wtorek, 09 stycznia 2018 20:20 Umieszczone przez: Kurpiana

    Lepiej dojić czy być dojonym?

  • Odpowiedz wienio środa, 10 stycznia 2018 00:59 Umieszczone przez: wienio

    kazda krowa postepowa rolnikowi dac gotowa