dom lomza
poniedziałek, 16 października 2017 10:18

Rolniczka z Uśnika poznaje coraz lepiej kandydatów na męża. Czy z tej mąki będzie chleb? [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Rolniczka z Uśnika poznaje coraz lepiej kandydatów na męża. Czy z tej mąki będzie chleb? [VIDEO] mat. TVP
Małgosia z Uśnika, która uczestniczy w programie "Rolnik szuka żony" coraz lepiej poznaje trójkę kandydatów, których zaprosiła pod swój dach. w szóstym odcinku serii najwięcej czasu spędziła w towarzystwie Damiana, któremu jednak niezby powiodło się w domowej pracy. Czy chwilową porażkę przekuje w ostateczny sukces?

brico lomza

Szósty odcinek programu "Rolnik szuka żony" w części dotyczącej naszej bohaterki zdominował Damian. Najpierw spędził długie chwile sam na sam na łonie natury z Małgosią, gdzie próbował nawiązać nieco większą nutę zażyłości. Później było wspólne malowanie ściany, na którym jednak Damian poległ całkowicie. Okazało się, że nie ma o tym większego pojęcia. Bardziej niż Małgosię zmartwiło to jego samego. Czy nieporadność Damiana wzbudza w niej "matczyne" uczucia?

Krótkie sam na sam z Małgorzatą udało się też spędzić młodszemu z dwóch Pawłów. On z kolei wyraźnie "punktuje" swoim stosunkiem do zwierząt w gospodarstwie. Widać, że je lubi i to okazuje. To z pewnością zaleta, jeżeli miałby zamieszkać na wsi i związać swoje życie z pracą na gospodarstwie. Nie brakuje mu też humoru, ale jest także znacznie młodszy od Małgosi. Czy nie będzie to przeszkodą?

Drugiego z Pawłów w tym odcinku niemal nie było widać. Zapewne w kolejnym i on dostanie swoją szansę, by zauroczyć rolniczkę z gminy Śniadowo. Program "Rolnik szuka żony" z uczestniczką z naszego regionu emitowany jest w każdą niedzielę wieczorem na antenie TVP.

4 komentarzy

 • Odpowiedz Chudy byk poniedziałek, 16 października 2017 11:57 Umieszczone przez: Chudy byk

  Z takiej mąki to tylko może wyjść zakalec.

 • Odpowiedz Śmiech poniedziałek, 16 października 2017 17:48 Umieszczone przez: Śmiech

  Tylko że ten chłopak to Dawid

 • Odpowiedz #^^# wtorek, 17 października 2017 06:34 Umieszczone przez: #^^#

  Nie z usnika tylko z usniku!

 • Odpowiedz a może nie wtorek, 17 października 2017 06:55 Umieszczone przez: a może nie

  Skóra, fura i komóra to już przeszłość. Samolot, to jest to czym Dawid (nie Damian) zauroczył Małgorzatę. Ja p... piiiii,ale jaja.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu