vizo-mylomza
Region
piątek, 24 listopada 2017 14:30

Wyjątkowo wąska, złodziejska specjalizacja...

Napisał gak
Dwaj młodzi mężczyźni, zatrzymani przez policjantów, okradali sklepy. Okazuje się jednak, że ich złodziejska "specjalizacja" była wyjątkowo wąska. Kradli oni bowiem wyłącznie whisky. W sumie, w okresie czterech tygodni, nakradli 18 butelek tego trunku.
piątek, 24 listopada 2017 07:01

Black Friday - zakupowe szaleństwo już dzisiaj w Łomży!

Napisał gak
"Black Friday" czyli "Czarny Piątek" to zwyczaja organizowania większych lub mniejszych wyprzedaży po zazwyczaj atrakcyjnych cenach przez wiele sklepów w tym samym dniu, który do Polski dotarł ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia można upolować prawdziwe okazje. Warto jednak wiedzieć, które sklepy odwiedzić dziś w Łomży, a które można pominąć, bo nie wszędzie obniżki są aż tak znaczące.
czwartek, 23 listopada 2017 13:45

Uwiódł 13-latkę. Grozi mu do 12 lat więzienia!

Napisał gak
30-letni mężczyzna, który podejrzany jest o kontakty seksualne z 13-letnią dziewczynką, trafił na trzy miesiące do aresztu. Zarzucane mu przez Prokuraturę przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 12 lat więzienia. Nie ma przy tym znaczenia, że jak w tym przypadku obcowanie płciowe odbywało się za zgodą nieletniej.
czwartek, 23 listopada 2017 10:05

Oszust dzwoni po domach i podszywa się pod pracowników ZUS

Napisał gak
Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotarły niepokojące sygnały, że osoby podszywające się pod pracowników ZUS proponują spotkanie w sprawie dziedziczenia składek z subkonta i OFE. ZUS ostrzega przed takimi osobami i radzi, co robić w podobnej sytuacji.
czwartek, 23 listopada 2017 09:53

Bliżej kultury – bliżej siebie w Piątnicy [FOTO]

Napisał gak
Na koncert podsumowujący realizowany w okresie od maja do listopada 2017 roku projekt "Bliżej kultury - bliżej siebie", dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu KULTURA DOSTĘPNA'2017, zaprasza w piątek 1 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy.
środa, 22 listopada 2017 11:30

Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł

Napisał gak
36-latek podejrzewany o to, że wykorzystując pozostawienie kluczyków w samochodzie swojego pracodawcy, odjechał tym pojazdem, spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia został zatrzymany przez policjantów z łomżyńskiej drogówki. Był kompletnie pijany. Wkrótce odpowie za swoje "wyczyny" przed sądem.
środa, 22 listopada 2017 09:13

Kolizje drogowe i zatrzymane dowody rejestracyjne

Napisał gak
Łomżyńscy policjanci apelują do kierowców o ostrożność podczas poruszania się po drogach regionu. Ze względu na panujące trudne warunki drogowe, nawierzchnie jezdni pomimo, że czarne, mogą być miejscami śliskie. Chwila nieuwagi lub nieostrożnie wykonywane manewry skutkują wtedy zdarzeniem drogowym.
środa, 22 listopada 2017 01:11

Tragiczny wypadek na DK 61 [FOTO]

Napisane przez mano
We wtorek wieczorem doszło do tragicznego wypadku na obwodnicy Szczuczyna na trasie DK 61. Jedna osoba nie żyje.  Z niewiadomych przyczyn kierowca litewskiego auta osobowego zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doszło do czołowego zderzenia z autem dostawczym.
wtorek, 21 listopada 2017 15:08

Czołowe zderzenie łomżyńskiego kierowcy [VIDEO]

Napisał gak
Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem łomżyńskiego kierowcy doszło wczoraj wieczorem w centrum Zambrowa. Dwie osobówki zderzyły się czołowo na skrzyżowaniu ulic Białostockiej, Piłsudskiego i Sadowej. Na szczęście obeszło się bez ofiar.
wtorek, 21 listopada 2017 14:02

Nowe zarządy PiS w Łomży i powiecie

Napisał gak
W poniedziałek wieczorem wybrane zostały nowe zarządy lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Łomży i powiecie łomżyńskim oraz ich przewodniczący. W Łomży działalnością ugrupowania w dalszym ciągu będzie kierował poseł Lech Kołakowski, a szefem struktur powiatowych został radny sejmiku woj. podlaskiego Adam Niebrzydowski.
wtorek, 21 listopada 2017 12:39

Św. Piotr uśmiecha się do jadących

Napisane przez oprac. gak
W ubiegłym tygodniu odebrane zostały prace wykonane przy realizacji przedsięwzięcia obejmującego odrestaurowanie XIX-wiecznej kapliczki Św. Piotra w miejscowości Jeziorko. Zadbana kapliczka z figurą Św. Piotra dzierżącego klucze do Nieba znów cieszy oczy przejeżdżających.
poniedziałek, 20 listopada 2017 14:46

Prawdziwa miłość w programie Rolnik szuka żony?

Napisał gak
Wszystko wskazuje na to, że Małgosię z Uśnika, która w programie "Rolnik szuka żony" znalazła swojego Pawła, połączyła z wybrankiem prawdziwa i szczera miłość. Nic udawanego na potrzeby produkcji telewizyjnej, a rzeczywiste uczucie. Dało się to zauważyć podczas wyemitowanego w niedzielę odcinka, w którym młodzi udali się na romantyczną randkę do... Opola.
poniedziałek, 20 listopada 2017 14:20

Uwaga na przymrozki. Będzie ślisko!

Napisał gak
Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, wydał ostrzeżenie, które przede wszystkim powinno zainteresować kierowców planujących jazdę wieczorem, nocą i jutro wczesnym rankiem. Według przewidywań spadek temperatury poniżej 0°C spowoduje oblodzenie drogach.
poniedziałek, 20 listopada 2017 14:07

MLEKOVITA najlepsza na XXVI Targach Mleczarskich Mleko-Expo!

Napisane przez oprac. gak
MLEKOVITA jak co roku wróciła z odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo z najwyższymi laurami w najważniejszych kategoriach. W XXVI edycji wydarzenia triumfowała m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich – w obu od lat nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 138

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu