labirynt dom lomza
Region
Artur Wierzbowski - nowo wybrany wójt gminy Piątnica, który w II turze wyborów uzyskał wynik 51,09 proc. oddanych głosów, odebrał w środę 14 listopada zaświadczenie o wyborze. Dokument nowemu wójtowi wręczyła Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Piątnicy Marta Przewodek.
środa, 14 listopada 2018 14:58

Strażacy poszukują zaginionego

Napisał mylomza
Strażacy z JRG Łomża oraz ochotnicy z OSP Szczepankowo uczestniczą w poszukiwaniach zaginionego 31-letniego mężczyzny przeszukując zbiorniki wodne w okolicy miejscowości Uśnik-Dwór. - Informacja z prośbą o pomoc wpłynęła od policji - informuje zastępca Komendanta Miejskiego Straży Pożarnej w Łomży bryg. Grzegorz Wilczyński. Poszukiwania cały czas trwają.
środa, 14 listopada 2018 11:03

Rodzina poszukuje 31-letniego zaginionego mężczyzny

Napisał mylomza
31-letni mężczyzna po raz ostatni widziany był w sobotę 10 listopada około godziny 20:00 we wsi Uśnik w gminie Śniadowo. Rodzina prosi o pomoc wszystkich, którzy wiedzą gdzie może on przebywać.
środa, 14 listopada 2018 10:37

Papierosy ukryte w podwójnej podłodze [FOTO]

Napisał mylomza
3,2 tys paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili w skontrolowanym samochodzie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie. 45-letni obywatel Litwy ukrył kontrabandę o wartości około 44 tys. złotych w podwójnej podłodze i w bokach bagażnika kierowanego przez niego samochodu.
środa, 14 listopada 2018 07:18

Kierujący ukarany 34 mandatami

Napisane przez mylomza/WITD
Aż 34 mandatami na łączną kwotę blisko 22 850 zł został ukarany kierujący zatrzymany do kontroli przez inspektorów z WITD w Białymstoku. O skali naruszeń świadczy też przewidziana w postępowaniu administracyjnym kara na podmiot wykonujący przewóz, która przekroczyła aż o 77 350 zł górną granicę w wysokości 12 000 zł. Wyniki z tachografu zaskoczyły nawet kontrolujących. 
Tłok przy kabinach wyborczych, zła kolejność liczenia głosów i kandydat głosujący za swojego ojca - to przedmiot protestu wyborczego złożonego przez kandyatkę do rady gminy Piątnica, który trafił do Sądu Okręgowego w Łomży. Wszystkie zarzuty dotyczą okręgu nr 8 obejmującego Jeziorko i Rządkowo. Do Sądu wpłynęły także protesty z gminy Czyżew i Kolno.
wtorek, 13 listopada 2018 07:29

Nagła śmierć motorowerzysty

Napisał mylomza
Jak informuje Polskie Radio Białystok - wczoraj po południu w miejscowości Zabiele w gminie Kolno, 41-letni kierujący motorowerem z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się na drodze gruntowej. Próbę ratowania życia podjęli wezwani na miejsce strażacy, niestety resuscytacja okazała się bezskuteczna.
sobota, 10 listopada 2018 17:31

Śniadowo: Nawilżane chusteczki zmorą oczyszczalni

Napisał mylomza
Według apelu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Śniadowie do mieszkańców Śniadowa i Starego Ratowa - pracownicy ZGK co trzy dni zmuszeni są do wyciągania dużych i ciężkich pomp w związku z uszkodzeniami jakie powodują nawilżane chusteczki. - Okazuje się,  że im zamożniejsze społeczeństwo i lepszy dostęp do jednorazowych produktów higienicznych, tym problem większy - czytamy.
sobota, 10 listopada 2018 10:28

Dyktando dla skazanych rozstrzygnięte [FOTO]

Napisał mylomza
W Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze rozstrzygnięto V Ogólnopolskie Dyktando dla Skazanych. W tegorocznej edycji udział wzięło 185 osadzonych z 37 jednostek penitencjarnych z całej Polski. Konkurs wygrał osadzony z Aresztu Śledczego w Lublinie. Zwycięzcom wręczono słowniki i pamiątkowe dyplomy.
piątek, 09 listopada 2018 15:02

Nożownikowi ze wsi Modzele-Skudosze grozi dożywocie

Napisał mylomza
Do Sądu Okręgowego w Łomży skierowano akt oskarżenia przeciwko Andrzejowi P., któremu zarzucono usiłowanie dokonania zabójstwa w dniu 24 sierpnia 2018 w miejscowości Modzele-Skudosze. Nożownik ugodził pokrzywdzonego w klatkę piersiową. Grozi mu dożywocie.
IV Rodzinny Turniej Strzelecki "10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny" - to jedna z atrakcji przygotowanych w Piątnicy dla uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na terenie Strzelnicy Forty czeka nas m.in. żołnierski poczęstunek, konkurs w składaniu karabinka AK na czas oraz mobilny punkt poboru krwi. To tylko część atrakcji, które przygotowano dla uczestników obchodów.
piątek, 09 listopada 2018 09:07

Policja poszukuje zaginionego

Napisał mylomza
Grajewscy funkcjonariusze policji poszukują 27-letniego mieszkańca Rajgrodu, który 4 listopada bieżącego roku wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując dokąd się udaje. 27-latek do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
piątek, 09 listopada 2018 08:13

Święto Niepodległości w Zakładzie Karnym [FOTO]

Napisał mylomza
Wystawa "Twórcy Niepodległej", specjalny numer gazety więziennej "Echo C-boru" oraz projekcje filmów - to najważniejsze atrakcje, które w ostatnim czasie przygotowali funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
czwartek, 08 listopada 2018 15:37

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

Napisał mylomza
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstymi mgłami. Miejscami widoczność może być ograniczona do 200 metrów - lokalnie aż do 100 metrów. Ostrzeżenie I stopnia dotyczy terenu całego województwa. Kierowcom zalecamy ostrożność.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 176

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu