Region
Przed godziną 18 na drodze krajowe nr 61 samochód osobowy potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do łomżyńskiego szpitala. Ruch w okolicach skrzyżowania w Chojnach Młodych odbywa się wahadłowo.  
poniedziałek, 21 stycznia 2019 12:39

Policja zadba o bezpieczeństwo na stoku [FOTO]

Napisał mylomza
Przez okres ferii zimowych na stoku narciarskim w Rybnie widoczni będą policjanci z KMP w Łomży. Mundurowi mają za zadanie czuwać nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży, ale zwrócą również uwagę i uniemożliwią dalszą jazdę osobom znajdującym się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 07:40

Nowoczesny MAN trafił do OSP w Mątwicy [VIDEO i FOTO]

Napisał mylomza
Samochód ratowniczo-gaśniczy o wartości 861 tys. złotych trafił oficjalnie do Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątwicy. Zastąpił on starego Jelcza, który teraz będzie służył w jednostce w Grądach. Uroczyste przekazanie i poświęcenie pojazdu odbyło się w niedzielę w Nowogrodzie.
Uczniowie dwóch klas maturalnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie bawili się w sobotę na swojej studniówce w "Jędrusiowej Dolinie" w Piątnicy. W balu uczestniczyło ponad 110 osób. Zabawa była przednia i trwała do późnej nocy, a przez jej część towarzyszył uczestnikom nasz fotoreporter.
Bryła lodu, która spadła z tira, rozbiła przednią szybę samochodu, a następnie głowę kierowcy jadącego trasą Ostrów Mazowiecka - Łomża. Poszkodowany trafił do szpitala z siedmiocentymetrowym rozcięciem. Teraz prosi o pomoc w ustaleniu kierowcy ciężarówki, który nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.
piątek, 18 stycznia 2019 13:24

Papierosy, alkohol i nielegalne automaty [FOTO]

Napisał mylomza
Nielegalne papierosy, krajankę tytoniową, wódkę, automaty do gier hazardowych oraz dwa karabinki pneumatyczne ujawnili i zabezpieczyli funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej u 38-letniego obywatela Polski. Łączna wartość zabezpieczonych przedmiotów to 80 tys. złotych.
piątek, 18 stycznia 2019 08:03

Śmiertelne potrącenie. Nie żyje kobieta

Napisał mylomza
Do potrącenia doszło na kolneńskim odcinku Drogi Krajowej nr 63. 58-letni kierowca Skody potrącił przechodzącą przez drogę 75-letnią kobietę, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.
czwartek, 17 stycznia 2019 15:09

Zderzenie w Konarzycach [FOTO]

Napisał mylomza
Sporo utrudnień w ruchu wywołało popołudniowe zdarzenie drogowe do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Łomżyńskiej i Miodowej w Konarzycach. Strażacy musieli usunąć płyny eksploatacyjne, które wyciekły w wyniku uderzenia.
czwartek, 17 stycznia 2019 10:50

Strajk w Biedronce?

Napisał mylomza
15 stycznia w sklepach sieci Biedronka rozpoczęło się referendum, które rozstrzygnie czy pracownicy zgodzą się na strajk w celu poparcia żądań zgłoszonych przez związkowców. Jedno z żądań dotyczy ograniczenia godzin otwarcia sklepów w dni poprzedzające wolne niedziele i święta.
czwartek, 17 stycznia 2019 10:07

CBA w biurze ARiMR

Napisał mylomza
Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje białostockie biuro powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które podlega podlaskiemu oddziałowi regionalnemu w Łomży. Wiesław Grzymała potwierdził, że CBA zapowiedziało swoją kontrolę.
środa, 16 stycznia 2019 13:37

Skupował bydło i nie płacił rolnikom

Napisał mylomza
Kolneńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Białymstoku zatrzymali w poniedziałek mężczyznę, który oferując atrakcyjne ceny skupował od rolników bydło, za które następnie nie płacił. 23-latek podejrzany jest o oszustwa na szkodę rolników w powiatach kolneńskim i łomżyńskim. Usłyszał 10 zarzutów.
środa, 16 stycznia 2019 12:40

[LIVE] IV sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego

Napisał mylomza
16 stycznia o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego rozpoczną się obrady IV sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.
325 osób zostało ewakuowanych do sali sportowej w wyniku rozpylenia w szkole gazu pieprzowego. Do przypadkowego użycia gazu przyznała się jedna z uczennic. Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej. Dwie osoby prawdopodobnie mają być przewiezione do szpitala.
środa, 16 stycznia 2019 07:16

Nowi funkcjonariusze w podlaskiej policji [FOTO]

Napisał mylomza
Nowi policjanci złożyli wczoraj uroczyste ślubowanie, które przyjął Komendant Wojewódzki Policji Daniel Kołnierowicz. Funkcjonariuszy czeka teraz kilkumiesięczne szkolenie w Szczytnie, po którym będą mogli wesprzeć w służbie starszych kolegów na terenie województwa.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 183

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu