vizo-mylomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dwaj młodzi mężczyźni, zatrzymani przez policjantów, okradali sklepy. Okazuje się jednak, że ich złodziejska "specjalizacja" była wyjątkowo wąska. Kradli oni bowiem wyłącznie whisky. W sumie, w okresie czterech tygodni, nakradli 18 butelek tego trunku.
piątek, 24 listopada 2017 13:09

Obywatel Turcji jechał kradzionym autem?

Podczas wspólnych działań kontrolnych łomżyńskich policjantów, funkcjonariuszy Straży Granicznej z Augustowa i Straży Celnej prowadzonych w Piątnicy, ujawniony został samochód, który w Systemie Informacyjnym Schengen figurował jako utracony na terenie Niemiec. Do wyjaśnienia całej sprawy zatrzymany został kierujący autem 42 – letni obywatel Turcji.
piątek, 24 listopada 2017 13:05

Mylące strzałki na Sikorskiego

Nasi czytelnicy, jak zwykle czujni, zwrócili naszą uwagę na wprowadzające w błąd oznakowanie fragmentu wyremontowanego właśnie odcinka ul. Sikorskiego, a dokładniej dojazdu do skrzyżowania z Wojska Polskiego od strony Al. Legionów. Otrzymaliśmy w tej sprawie kilka sygnałów. Sprawdziliśmy o co chodzi.
piątek, 24 listopada 2017 12:00

Zabójcza Bernadeta...

Poseł Bernadeta Krynicka kilkarotnie już trafiała na łamy bulwarowej prasy. A to za sprawą zabójczej kreacji, a to nie mniej zabójczej, ognistoczerwonej fryzury. Tym razem trafiła z zupełnie innego powodu, choć wcale nie mniej "zabójczego"...
piątek, 24 listopada 2017 09:45

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Łomży?

Każdy mieszkaniec Łomży wie doskonale do kogo "należy" ławeczka przy ul. Farnej. Wykonana i postawiona została ku pamięci sławnej łomżynianki Hanki Bielickiej. Firma z Trójmiasta jednak twierdzi, że jest to ławeczka Ireny Kwiatkowskiej i tak próbuje "promować" w Polsce naszą Łomżę.
Kończą się prace związane z remontem linii kolejowej z Ostrołęki do Łap. W grudniu br. ma zostać przywrócony ruch pomiędzy stacjami Śniadowo- Łapy. Najpierw będą miały miejsce jazdy testowe, których celem jest sprawdzenie szlaku pod kątem bezpiecznego prowadzenia pociągów. Początkowo na tej trasie będzie odbywał się ruch towarowy.
piątek, 24 listopada 2017 07:58

Weekend będzie słoneczny, ale też deszczowy

Czy może być jednocześnie słonecznie i deszczowo. Chyba może, ale w naszym tytule nie to mamy na myśli. Weekend zaczyna się w piątek i dzisiaj będziemy dość często mieli okazje cieszyć się słońcem. Za to w sobotę i niedzielę nieco popada. W niedzielę będzie też odrobinę chłodniej niż dzisiaj i jutro.
"Black Friday" czyli "Czarny Piątek" to zwyczaja organizowania większych lub mniejszych wyprzedaży po zazwyczaj atrakcyjnych cenach przez wiele sklepów w tym samym dniu, który do Polski dotarł ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia można upolować prawdziwe okazje. Warto jednak wiedzieć, które sklepy odwiedzić dziś w Łomży, a które można pominąć, bo nie wszędzie obniżki są aż tak znaczące.
czwartek, 23 listopada 2017 15:47

Miejskie ligi wystartują 3 grudnia

W niedzielę 3 grudnia wystartują rozgrywki w dwóch prowadzonych przez MOSiR ligach: koszykarskiej i piłkarskiej. Obie rozgrywane będą w sali Szkoły Podstawowej Nr 10. Zmagania drużyn będzie można obserwować bezpłatnie.
30-letni mężczyzna, który podejrzany jest o kontakty seksualne z 13-letnią dziewczynką, trafił na trzy miesiące do aresztu. Zarzucane mu przez Prokuraturę przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 12 lat więzienia. Nie ma przy tym znaczenia, że jak w tym przypadku obcowanie płciowe odbywało się za zgodą nieletniej.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 719

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu