2017.Łomża baner 1000x200
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

czwartek, 21 września 2017 13:26

Inspektorzy budowlani poszukiwani do pracy

Urząd Miejski w Łomży ogłosił nabór na dwa wolne stanowiska inspektorów ds. budowlanych w Wydziale Inwestycji. Poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie wyższe techniczne konstrukcyjno-budowlane, drogowe i sanitarne.
czwartek, 21 września 2017 12:40

Kącik dla maluchów w Urzędzie Gminy Łomża

W budynku urzędu gminy, z myślą o maluchach, które wraz z rodzicami odwiedzają instytucję, powstał kącik zabaw dla dzieci. Dzięki temu wyjątkowemu miejscu, dzieci nie nudzą się, a rodzice mogą w tym czasie spokojnie wypełnić wnioski i formularze, mając swoje pociechy na oku.
czwartek, 21 września 2017 10:42

Hazardowa szara strefa – kolejne zatrzymania

W wyniku kontroli przeprowadzonej w jednym z zambrowskich lokali, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży wraz z funkcjonariuszami Policji w Zambrowie, zatrzymali cztery automaty do gier hazardowych. Urządzenia działały tam nielegalnie.
czwartek, 21 września 2017 09:08

Wzmożone kontrole policyjne na drogach

Można by rzec krótko: EDWARD - i wszystko jasne. Ponieważ nie jest jednak jasne dla każdego, warto przybliżyć kim, a raczej czym ów EDWARD jest. EDWARD (European Day Without A Road Death) to Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach, który organizowany jest dzisiaj. Oprócz działań edukacyjnych przyniesie też wzmożone kontrole na drogach.
czwartek, 21 września 2017 07:56

E-składka od stycznia. ZUS wyjaśnia szczegóły

1 stycznia 2018 r. zmieni się sposób, rozliczania i opłacania składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych oraz Fundusz Emerytur Pomostowych.
czwartek, 21 września 2017 07:09

Inscenizacja walk o Nowogród

Wrzesień 1939 roku obfitował w liczne walki obronne w całej Polsce. Nie inaczej było w naszym regionie, gdzie polskie wojsko wspierane często przez ludność cywilną przeciwstawiało się przygniatającej przewadze wroga. Jedną z bitew, które zdaniem historyków mają specjalne miejsce w historii Września, była bitwa o Nowogród...
W samo południe 20 września dokonane zostało oficjalne, uroczyste otwarcie drogi powiatowej nr 1889B w miejscowości Dobry Las w gminie Zbójna. Droga została gruntownie przebudowana, dzięki czemu znacznie wzrosło bezpieczeństwo jej użytkowników.
środa, 20 września 2017 14:22

Darmowe EMPEK-i w piątek

Już w najbliższy piątek 22 września obchodzić będziemy kolejny "Europejski Dzień bez Samochodu". Z tej okazji każdy będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z autobusów komunikacji miejskiej w Łomży.
Tadeusz Walewacz, znany w Łomży i nie tylko jako Człowiek Orkiestra, wystąpi w telewizyjnym show "Mam Talent" emitowanym w TVN. Łomżyński przedsiębiorca, właściciel zabytkowej kamienicy, a jednocześnie wybitny muzyk prezentujący swoją twórczość w Internecie, postanowił zadebiutować również na "szklanym ekranie".
środa, 20 września 2017 11:09

MIG na zakończenie sezonu w Nowogrodzie

Jak zaczęli, tak też zakończą. Tegoroczny sezon Imprez Zbyszko w Nowogrodzie zakończy występ zespołu MIG, tego samego, który zagrał na otwarciu podczas tegorocznej Majówki. Ostatnia impreza tego sezonu już w piątek! Musicie tam być, by zachować jak najlepsze wspomnienia! Początek o godz. 21.00. Jeśli masz więcej niż 30 lat, wchodzisz za darmo, a jeśli mniej, to też możesz dostać bezpłatną wejściówkę. Instrukcja wewnątrz artykułu!
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 684

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback