labirynt dom lomza
mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Artur Wierzbowski - nowo wybrany wójt gminy Piątnica, który w II turze wyborów uzyskał wynik 51,09 proc. oddanych głosów, odebrał w środę 14 listopada zaświadczenie o wyborze. Dokument nowemu wójtowi wręczyła Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Piątnicy Marta Przewodek.
środa, 14 listopada 2018 14:58

Strażacy poszukują zaginionego

Strażacy z JRG Łomża oraz ochotnicy z OSP Szczepankowo uczestniczą w poszukiwaniach zaginionego 31-letniego mężczyzny przeszukując zbiorniki wodne w okolicy miejscowości Uśnik-Dwór. - Informacja z prośbą o pomoc wpłynęła od policji - informuje zastępca Komendanta Miejskiego Straży Pożarnej w Łomży bryg. Grzegorz Wilczyński. Poszukiwania cały czas trwają.
Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w pierwszych dniach grudnia po raz 4 wyruszą w ogólnopolską trasę. Konwój Świętego Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek odwiedzi 14 miast. O miejscu zatrzymania konwoju możemy zdecydować i my! Za pośrednictwem mediów społecznościowych wskażmy miasto, do którego chcemy zaprosić ciężarówkę. Do finału zakwalifikuje się 5 lokalizacji.
31-letni mężczyzna po raz ostatni widziany był w sobotę 10 listopada około godziny 20:00 we wsi Uśnik w gminie Śniadowo. Rodzina prosi o pomoc wszystkich, którzy wiedzą gdzie może on przebywać.
środa, 14 listopada 2018 10:37

Papierosy ukryte w podwójnej podłodze [FOTO]

3,2 tys paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili w skontrolowanym samochodzie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie. 45-letni obywatel Litwy ukrył kontrabandę o wartości około 44 tys. złotych w podwójnej podłodze i w bokach bagażnika kierowanego przez niego samochodu.
Około godz. 6:20 policjanci z KMP Łomża otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Mercedes- Benz z parkingu przy ul. Nowogrodzkiej. Auto z 1997 roku właściciel wycenił na 6 tysięcy złotych. Policja prowadzi intensywne czynności w celu ustalenia sprawcy lub sprawców kradzieży.
Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży wraz ze Szpitalem Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszają w sobotę 17 listopada na dzień otwarty w onkologii. Wszystkie chętne panie będą mogły skorzystać z wizyty u lekarza onkologa bez konieczności przedłożenia skierowania i posiadania dokumentacji medycznej.
Tłok przy kabinach wyborczych, zła kolejność liczenia głosów i kandydat głosujący za swojego ojca - to przedmiot protestu wyborczego złożonego przez kandyatkę do rady gminy Piątnica, który trafił do Sądu Okręgowego w Łomży. Wszystkie zarzuty dotyczą okręgu nr 8 obejmującego Jeziorko i Rządkowo. Do Sądu wpłynęły także protesty z gminy Czyżew i Kolno.
Poprzez Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany w dniu 11 listopada, MOSiR uczcił 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Do turnieju zgłosiło się aż 16 zespołów, grających na codzień w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej. Zwycięzcą turnieju została drużyna UniGlass. Nagrody przyznano także najlepszym zawodnikom.
wtorek, 13 listopada 2018 11:26

Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Łomżyńscy funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu w budowie. Sprawca wyniósł z posesji m.in. rusztowania, drabiny oraz narzędzia budowlane, wycenione przez poszkodowanych na ponad 3 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 419

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu