mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

wtorek, 22 stycznia 2019 14:38

Nowy hotel w centrum miasta? [FOTO]

Budynek dawnego szpitala wojskowego przy ul. Polowej widnieje na jednym z portali ogłoszeniowych jako "lokal użytkowy na wynajem", przeznaczony dla klientów komercyjnych m.in. z branży hotelarstwa. O widoczną w oknie budynku informację, że prace konserwatorskie współfinansowało Miasto Łomża zapytał nas jeden z czytelników, który "też chciałby, żeby miasto sfinansowało mu remont".
22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe, które trwało do jesieni 1864 r. Przedstawiciele m.in. władz miasta, powiatu łomżyńskiego i wojska uczcili rocznicę tego niepodległościowego zrywu, a pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej pojawiły się kwiaty i znicze.
Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicami Pileckiego i Przykoszarową. Uderzona w bok Toyota zniszczyła ogrodzenie znajdującej się tuż obok posesji. Na miejscu wciąż pracują policjanci, kierowcy powinni zwrócić uwagę na utrudnienia w ruchu.
Działająca w branży e-sportowej organizacja AGO Esports nawiązała współpracę z firmą Van Pur S.A., producentem piwa marki "Łomża". AGO Esports ma zaangażować się we wprowadzenie marki nowego sponsora do świadomości fanów sportów elektronicznych.
Wieża strunobetonowa o wysokości 33 m miałaby stanąć przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej wszczęto na wniosek Orange Polska S.A. w Warszawie.
Jedna firma złożyła ofertę w przetargu na "odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Łomża". Zaproponowana przez "BŁYSK" kwota jest o ponad 900 tys. zł wyższa niż zamierzało przeznaczyć na ten cel miasto.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 15:56

XII Bal Charytatywny Szkolnych Kół Caritas [VIDEO]

"Na leśnej polanie" spotkali się uczestnicy XII Balu Charytatywnego Szkolnych Kół Caritas, zorganizowanego po raz trzeci w łomżyńskiej Wecie. Podczas akcji zebrano mnóstwo pluszaków, które zostaną przekazane chorym dzieciom w placówkach leczniczych Diecezji Łomżyńskiej.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 14:13

Warsztaty GLOV dla przyszłych Miss [VIDEO i FOTO]

Zdrowa, czysta i odżywiona skóra to dla kobiet sprawy ważne, a już szczególnie dla finalistek konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. Dzięki niedzielnym warsztatom dziewczęta poznały działanie "magicznej rękawiczki" firmy GLOV oraz otrzymały masę prezentów. Największą popularnością cieszyły się "uszy", które pomagają w demakijażu.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 12:39

Policja zadba o bezpieczeństwo na stoku [FOTO]

Przez okres ferii zimowych na stoku narciarskim w Rybnie widoczni będą policjanci z KMP w Łomży. Mundurowi mają za zadanie czuwać nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży, ale zwrócą również uwagę i uniemożliwią dalszą jazdę osobom znajdującym się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 09:33

Uroczysta studniówka w II LO [FOTO i VIDEO]

Aula im. Hanki Bielickiej była miejscem uroczystego balu maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Studniówka rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, a uczniowie gorąco dziękowali swoim wychowawcom za wyrozumiałość i trud włożony w ich kształcenie.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 456

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu