poniedziałek, 09 czerwca 2014 09:29

Prawdopodobny morderca dziewczyny ze Śniadowa zmarł w celi

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Zatrzymanie Sławomira D., październik 2013 Zatrzymanie Sławomira D., październik 2013 fot. TVN24
30-letni Sławomir D., podejrzany o okrutne zabójstwo 22-letniej Marleny T. ze Śniadowa, zmarł w więziennej celi. Okoliczności śmierci młodej dziewczyny już na zawsze zostaną tajemnicą.

Sławomir D. przebywał tymczasowo w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. To właśnie tam- w celi, w której mieszkał od ponad siedmiu miesięcy, zostały znalezione jego zwłoki.

- W tej sprawie prowadzone jest odrębne śledztwo. Wstępne ustalenia mówią jednak o tym, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych- mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Choć mężczyzna miał dopiero 30 lat, był mocno wyniszczony i zaniedbany. Śledczy podejrzewają, że to właśnie słaby stan zdrowia miał wpływ na śmierć mężczyzny. Sławomir D. był upośledzony psychicznie.

Śmierć głównego podejrzanego kończy śledztwo w sprawie zabójstwa 22-letniej Marleny T. Sprawa została umorzona.

Kobieta została zamordowana pod koniec października ubiegłego roku. Jej zwłoki zostały odnalezione po kilku dniach we wsi Mężenin koło Śniadowa (pisaliśmy o tym tu: http://www.mylomza.pl/home/region/item/5510-odpowie.html).  Zatrzymany Sławomir D. był znajomym dziewczyny i jej rodziny. Prokuratorzy postawili mu zarzut zabójstwa połączonego z gwałtem. Marlena T. osierociła dwie kilkuletnie córeczki.

2 komentarzy

  • Odpowiedz cwaniak poniedziałek, 09 czerwca 2014 22:10 Umieszczone przez: cwaniak

    Reka Boska wpierdlu tez dosiega!

  • Odpowiedz anika wtorek, 10 czerwca 2014 09:55 Umieszczone przez: anika

    dziwna ta śmierć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu