wtorek, 26 lutego 2013 08:59

[VIDEO] Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Zobacz, jak działa depilacja laserowa w gabinecie Nicole w Łomży!

Napisane przez  tekst płatny
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
[VIDEO] Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Zobacz, jak działa depilacja laserowa w gabinecie Nicole w Łomży! fot. MyLomza.pl
- Zabieg jest może lekko nieprzyjemny, ale można go znieść bez problemu, Szczególnie, kiedy wiemy, że wkrótce depilację będziemy mieć z głowy na stałe- uśmiecha się pani Magda, klienta salonu kosmetycznego Nicole w Łomży. Nicole to jedyny gabinet w mieście, gdzie można wykonać depilację laserem diodowym LightSheer- najnowocześniejszym, opatentowanym urządzeniem, przeznaczonym specjalnie do tego typu zabiegów. Zobacz, jak przebiega depilacja laserowa i już dziś pomyśl o wyeliminowaniu niechcianych włosków na zawsze! Zapraszamy na materiał video.
techmatix2

Laserem LightSheer możemy usunąć włoski praktycznie z każdej części ciała. Laser bezpiecznie depiluje pachy, nogi, okolice bikini i usuwa włoski rosnące na twarzy. To idealna metoda dla pań

borykających się z tzw. wąsikiem, ale i dla mężczyzn, którzy chcą wyeliminować konieczność codziennego golenia się lub usunąć nieestetyczne włoski rosnące na plecach.

Światło laserowe w rękach profesjonalisty jest całkowicie bezpieczne i gwarantuje usunięcie owłosienia na stałe.

- Laserowe usuwanie włosów  jest zabiegiem powierzchownym. Polega na wnikaniu odpowiedniej wiązki światła do melaniny- naturalnego pigmentu występującego w cebulkach włosów, który warunkuje ich wzrost. Komórki mieszka dzięki przepływającej energii osiągają odpowiednią temperaturę, która powoduje ich spalenie- wyjaśnia Elżbieta Szulc, właścicielka salonu Nicole w Łomży. - Najlepsze efekty osiągamy, depilując włoski grube i ciemne, czyli te, z którymi mamy jednocześnie największy problem.

Jedna aplikacja światła usuwa kilkadziesiąt włosków na powierzchni o średnicy dziewięciu milimetrów. Zabieg  trwa od dwudziestu minut do trzech godzin (w zależności od tego, na depilację jakiej części ciała się zdecydujemy). Jednak niezależnie od poświęconego czasu, depilacja gwarantuje zadowolenie i satysfakcjonujący efekt- po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30 proc. włosów, a po całej serii nawet do 98 proc. Zabieg najczęściej musimy powtarzać trzykrotnie- związane jest to bowiem z fazą wzrostu włosa.

Depilacja laserem diodowym może też okazać się doskonałym sposobem na wyleczenie stanów zapalnych skóry i różnych zaburzeń hormonalnych.

- Epilacja pomaga w eliminowaniu skutków zaburzeń endokrynologicznych, jak hirsutyzm, hipertrychoza, leczy też skórę skłonną do powstawania grudek i krostek oraz wrastania włosów po tradycyjnych metodach depilacji- mówi Elżbieta Szulc z gabinetu Nicole. - Efekty widać już po pierwszym zabiegu- skóra jest wyraźnie gładsza, zaczerwienień jest mniej. Laser w moim gabinecie wykorzystuję już od trzech lat i panie, które na początku zdecydowały się na skorzystanie z niego, dziś nie umawiają się już na zabiegi związane z depilacją, bo tych włosków po prostu nie ma!

Koszt depilacji laserowej waha się od dwustu złotych (np. za tzw. wąsik) do tysiąca złotych (za całe nogi). Zabiegi w gabinecie Nicole przeprowadzane są raz w miesiącu. Wcześniej można zaś umówić się na konsultację, podczas której dowiemy się m. in. jak przygotować skórę do zabiegu i jak rozplanować epilację, by była skuteczna.

Najbliższe zabiegi z użyciem lasera diodowego będą przeprowadzane 20. marca i 27. kwietnia. Na wizyty można umawiać się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 507 132 427.

Salon kosmetyczny Nicole

ul. Polowa 15/80, 

Łomża

tel. 507 132 427, 86 473 07 89

Galeria zdjęć

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu