piątek, 23 listopada 2012 08:57

Tesco szuka pracowników. Do obsadzenia jest kilkanaście stanowisk.

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Tesco szuka pracowników. Do obsadzenia jest kilkanaście stanowisk. fot. internet
19 ofert pracy- głównie na stanowiskach kierowników poszczególnych działów sklepu- skierował do łomżyniaków hipermarket Tesco. Sklep ma zostać otwarty wiosną przyszłego roku, razem z Galerią Veneda, w której będzie się znajdował.

FABRYKA 300-250

Tesco poszukuje m.in. kierowników stoisk warzywniczych, piekarniczych, wędlin i mrożonek czy napojów, alkoholi i suchej żywności. Od kandydatów firma wymaga średniego wykształcenia, rocznego stażu pracy w zarządzaniu stoiskiem sklepowym i znajomości trendów rynkowych.

Nieco wyższymi kwalifikacjami, m.in. umiejętnościami negocjacyjnymi, analitycznymi i kierowniczymi muszą wykazać się kandydaci ubiegający o pracę na stanowisku kierownika działu spożywczego, kas czy kierownika zmiany nocnej. W zamian pracownicy będą zaś mogli liczyć na prywatną, bezpłatną opiekę medyczną i pakiet szkoleń menadżerskich.

Tesco ma też do zaoferowania stanowiska typowo administracyjne: kierownika działu personalnego, pracownika ds. administracyjnych i specjalisty ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej. W każdej z ofert firma zaznacza, że możliwość ubiegania się o pracę mają też osoby niepełnosprawne.

Formularz wypełniony on-line, do którego wgramy m.in. nasze cv i list motywacyjny, należy przesłać do działu rekrutacyjnego Tesco do 30. listopada. Oferty pracy w hipermarkecie można znaleźć tu: https://kariera.tesco.pl/szukaj.aspx?Wojewodztwo=podlaskie&pc=15&s=1&lng=1045.

W górę