vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 09 października 2012 13:02

MOSiR rozstrzygnął konkursy

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wyłonił już zwycięzców rekrutacji na dwa kierownicze stanowiska w instytucji. Zastępcą dyrektora jednostki został Sławomir Grygo, do tej pory pełniący obowiązki dyrektora. Kierownikiem Pływalni Miejskiej nr 2 została zaś Ewa Gąsiorowska, od lat związana z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej.

Konkursy na oba kierownicze stanowiska zostały ogłoszone w sierpniu. Procedurę rozpoczął Sławomir Grygo, w czerwcu powołany przez prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego do pełnienia obowiązków dyrektora podczas nieobecności Zbigniewa Sasinowskiego.

Grygo ogłosił oba konkursy, po czym w jednym z nich- na stanowisko zastępcy dyrektora MOSiR-u- wziął udział i wygrał.

- "Komisja Rekrutacyjna na posiedzeniu w dniu 12 września 2012 roku i wysłuchaniu kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora MOSiR w Łomży postanowiła jednogłośnie rekomendować Pana Sławomira Grygo. Propozycja Komisji Rekrutacyjnej zostanie przedstawiona Dyrektorowi MOSiR w Łomży do akceptacji"- czytamy w informacji opublikowanej w Biuletynie Informacji Publicznej MOSiR.

Wczoraj zakończyła się też rekrutacja na stanowisko kierownika pływalni nr 2 przy ul. Wyszyńskiego. Pływalnią zarządzać będzie Ewa Gąsiorowska.

Wybrana kandydatka "jest znana w środowisku sportowym, od wielu lat jest związana z łomżyńskim oddziałem Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej"- czytamy w uzasadnieniu decyzji komisji rekrutacyjnej.


9 komentarzy

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu