wigilia2018 dom lomza
czwartek, 22 marca 2018 12:09

Deklaracja podpisana. ŁoKeR wystartuje 26 kwietnia [VIDEO, FOTO, MAPA STACJI]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Deklaracja podpisana. ŁoKeR wystartuje 26 kwietnia [VIDEO, FOTO, MAPA STACJI] fot. www.mylomza.pl
Deklarację współpracy pomiędzy Miastem Łomża, operatorem systemu ŁoKeR firmą BikeU oraz firmami - partnerami Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej podpisano dziś w ratuszu. Uruchomienie systemu ŁoKeR zapowiedziano na 26 kwietnia. Do dyspozycji mieszkańców będzie 13 stacji rowerowych.

brico lomza

Jak podkreślali prezydent Mariusz Chrzanowski i jego zastępca Andrzej Garlicki, wyjątkowość łomżyńskiego projektu wynika ze znacznego zaangażowania prywatnych przedsiębiorców, którzy są sponsorami poszczególnych stacji rowerowych. Miasto ze swojej strony zapewnia finansowanie serwisu i relokacji jednosladów, a obsługą całości zajmie się firma BikeU.

Zasady funkcjonowania systemu roweru miejskiego w Łomży omówił w kilku zdaniach dyrektor ds. rozwoju i marketingu firmy BikeU Marcin Jeż. jak się okazuje, samo wypożyczenie roweru będzie sprawą bardzo prostą, jednak wcześniej trzeba będzie zarejestrować się w systemie i wnieść "opłatę inicjalną" w wysokości 19 złotych.

- Rejestracja będzie uruchomiona od 26 kwietnia. Wtedy to będzie trzeba wpłacić opłatę inicjalną w wysokości 19 złotych. od momentu wpłaty możemy rozpocząć korzystanie z systemu. To, co ważne, to 15 pierwszych minut będzie darmowych, w związku z tym zakładamy, ze większość tych przejazdów może się odbywać w trybie darmowym - tłumaczył przedstawiciel operatora.

Opłatę inicjalną będzie można dokonać w trybie natychmiastowym za pośrednictwem systemu BLIK lub szybkiego przelewu internetowego. Po poprawnym zarejestrowaniu w systemie, samo wypożyczenie roweru będzie odbywać sie w następujący sposób. Po podejściu do terminala należy wpisać swój login lub numer telefonu, potwierdzić swoje dane czterocyfrowym pinem i już można wybrać rower. Można go wypożyczyć na dwowolnej stacji i na dowolnej stacji można go zwrócić. Zwracając rower wystarczy go wpiąć do punktu dokowania i wypożyczenie zostaje automatycznie rozliczone.

W Łomży rozlokowanych będzie 13 stacji z rowerami. W większości stacji będzie po siedem rowerów, a na wybranych po osiem. Łącznie w systemie użytkowanych będzie prawie 100 jednośladów. Jak ustaliliśmy, liczba partnerów jest większa niż ilość stacji ponieważ niektórzy podpisali wspólne umowy na tę samą stację.

Operatorem sytemu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej ŁoKeR jest firma BikeU, która działa w Polsce od 2014 roku jako spółka francuskiej Grupy Egis, obecnej w ponad 100 krajach na świecie m. in. w Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Rosji, Madagaskarze, Arabii Saudyjskiej, Chinach, Indonezjo, Indiach i Brazylii. W naszym kraju BikeU ma obecnie swojewypożyczalnie rowerów w pięciu miastach: Szczecin (Bike_S), Bielsko-Biała (BBbike), Bydgoszcz (BRA), Kraków (Wavelo) i Jastrzębie-Zdrój (Polski Rower) (info za stroną www firmy BikeU). Łomża będzie szóstą lokalizacją.

Firma

STACJA

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

Plac Kościuszki Stacja OSM Piątnica

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego
PEPEES S.A.

Stacja W Polskiego

AGROBIZNES

Galeria Łomża

Rondo Solidarności Stacja Galeria Łomża

Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa

Stacja Szmaragdowa

Development Sp. j.

Centrum Handlowe 4 Plus

Dworzec Miejski CH 4 Plus

Kino Millenium

Stacja Stary Rynek

Intercars S.A. Grupa Łomża

Sonarol Sp. j. Najda

Carpexim Producent rolet i żaluzji

BTS Szymańscy

Stacja ORLIK Park Jana Pawła II

ARMAPAK Sp. Producent Opakowań

Bosch Service,

Garage Grill & Bar

Grodzki Development Sp.j. firma realizująca projekt Veranda Park

MPEC (w planach)

Stacja Hala Sportowa SP 9

MPWiK (w planach)

Stacja Bulwary

ZGO (w planach)

Akademicka

Stacja PWSiP

Stacje Urząd Miejski

Sikorskiego Straż Pożarna

Stacja STRZELNICA MOSiR

Stacja Poznańska PEPEES

69 komentarzy

 • Odpowiedz Danutka czwartek, 22 marca 2018 12:12 Umieszczone przez: Danutka

  Kiedy Chrzanowski się zajmie ratowaniem Łomży od ogromnego długu ! Wypominał to poprzednikom a teraz zadłuża jeszcze bardziej i bardziej ! Co to ma być ????

 • Odpowiedz Arkadiusz S czwartek, 22 marca 2018 12:13 Umieszczone przez: Arkadiusz S

  Nie dla Pana CHRZANOWSKIEGO

  a Panu Garlickiemu zarzucam trochę kultury względem innych radnych bo Pana popisy na radach i to jak Pan potraktował Pana radnego Zbigniewa zasługują na parę słów w Pana stronę...Wstyd... i nie ubieraj się Pan jak na dyskoteke...trochę szacunku do mieszkanców To nie skok

 • Odpowiedz Bringm3 czwartek, 22 marca 2018 12:15 Umieszczone przez: Bringm3

  na sesji pan garlicki obiecał radnym, że dla mieszkanców darmowa będzie godzina !!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz się okazuje ze tylko 1/4 tego ! ekipa chrzanowskiego zawsze duzo obiecuje a pozniej jest co innego , na szczescie zaraz wybory i się mariusza rozliczy

 • Odpowiedz AVEVALUE| 23816 czwartek, 22 marca 2018 12:16 Umieszczone przez: AVEVALUE| 23816

  a gdzie program gospodarczy pana mariusza ktory obiecył ? rowery nam życia nie polepszą

 • Odpowiedz wikis czwartek, 22 marca 2018 12:16 Umieszczone przez: wikis

  Szanowni Państwo te wszystkie oskarżenia wypisywane pod adresem Prezydenta Chrzanowskiego zaintrygowały mnie i postanowiłem sprawdzić samodzielnie czy te oskarżenia mają oparcie w faktach. W tym celu posłużyłem się danymi jednego z najbardziej prestiżowych czasopism o tematyce samorządowej i publikowanym na jego łamach rankingom samorządowym. Porównując dokonania Prezydenta Chrzanowskiego z dokonaniami poprzednich prezydentów należy stwierdzić, że Nasze Miasto w tym rankingach awansowało. I tak np.:
  Wydatki inwestycyjne (wśród miast na prawach powiatu)–
  Czerniawski (2010-2014) 22 miejsce,
  Chrzanowski (2014-2017) 16 miejsce
  Zdolność kredytowa Miasta wśród kilkudziesięciu miast na prawach powiatu w Polsce
  2015-2016 – 17 miejsce
  2012-2014 – 28
  2011-2013 – 28
  2010 – 2012 – 22
  2009-2011 – 17 miejsce
  To są tylko dwa, ale jakże ważne aspekty funkcjonowania samorządu. Przytoczone dane pokazują, że Chrzanowski podjął właściwe działania. W czasie jego rządów poprawiła się zdolność kredytowa Miasta przy jednoczesnym zwiększeniu wydatków inwestycyjnych.
  Przytoczone liczby w odróżnieniu od niektórych udzielających się na różnorakich forach hejterów nie kłamią. Mam nadzieję, że osoby krytykujące tutaj tak zaciekle obecnego Prezydenta też przedstawią twarde dane tj. liczby na potwierdzenie stawianych przez siebie tez. Chociaż wątpie czy dane potwierdzające ich tezy istnieją.

 • Odpowiedz heniop czwartek, 22 marca 2018 12:18 Umieszczone przez: heniop

  LIBRA-PRINT to kolejna firma, która nabyła działkę inwestycyjną wchodzącą w skład Podstrefy Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do końca 2019 roku powstanie tam zakład produkcyjny, w którym pracę znajdzie co najmniej 25 osób.
  Nowy nabywca działa w branży poligraficznej. W przeciągu dwóch lat na zakupionym terenie w rejonie ulic: Spokojnej i Pileckiego, wybuduje nowy zakład produkcyjny. Powstanie tam hala wraz z budynkiem socjalno-administracyjnym. Będzie to zakład nowoczesny, gdyż w  planach jest zakup innowacyjnych linii technologicznych m.in. maszyny do druku w technologii offsetowej i cyfrowej, maszyny do wykańczania introligatorskiego czy urządzenia do produkcji toreb papierowych. Dotychczas w Podstrefie Łomża SSSE zainwestowały firmy PHU „Okleina”, PPHU „MAG”, GREENVIT Sp. z o.o. oraz PIANPOL TEX Sp. z o.o.
  Spółka PIANPOL TEX z Łomży działał w Strefie jako mały przedsiębiorca. Na działce nr 23166/6 o pow. 1,0426 ha zamierza prowadzić działalność związaną z produkcją i handlem materacami oraz meblami biurowymi i do siedzenia. Minimalne nakłady na inwestycję mają wynieść około 3,6 mln zł, a jej zakończenie planowane jest do 31 października 2018 roku. W nowym zakładzie zatrudnienie ma znaleźć co najmniej 12 osób.

  Spółka GREENVIT z Zambrowa również będzie działała w Strefie jako mały przedsiębiorca. Na działkach nr 23166/7 i nr 23166/5 o pow. 1,0426 ha każda zamierza prowadzić działalność związaną z produkcją ekstraktów roślinnych, wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i paszowym. Minimalne nakłady na inwestycję mają wynieść około 7,5 mln zł. Powstanie zakładu, w którym zatrudnienie znajdzie co najmniej 15 osób, planowane jest do połowy 2020 roku.

 • Odpowiedz SKANDAL czwartek, 22 marca 2018 12:18 Umieszczone przez: SKANDAL

  Ty człowieku popatrz na dane na BIPie a nie jakims rankingiem co go pisowiec tworzył się posługujesz ! Łomżyniaków ma za idiotów ?

 • Odpowiedz Pilnuj swoich smsów bracie czwartek, 22 marca 2018 12:18 Umieszczone przez: Pilnuj swoich smsów bracie

  TROLE SIE ODEZWAŁY! BĘDĄ PRÓBOWĄŁY WYBIELIC SMSOWEGO :)

 • Odpowiedz keryt czwartek, 22 marca 2018 12:19 Umieszczone przez: keryt

  Łoker dobra sprawa. W innych miastach funkcjonuje to i u nas może sie sprawdzi

 • Odpowiedz wikis czwartek, 22 marca 2018 12:21 Umieszczone przez: wikis

  Widać że nie masz zielonego pojęcia. Rankingi takich niezaleznych pism nie kłamią a ty zrobisz wszystko tylko żeby oczernić Chrzanowskiego. I tu jest różnica.

 • Odpowiedz Łomża kiedyś z kolan wstanie! czwartek, 22 marca 2018 12:25 Umieszczone przez: Łomża kiedyś z kolan wstanie!

  Pan Garlicki niestety nie ma kultury, zachowuje się jakby rozumy wszystkie pozjadał, nie przyjmuje żadnych argumentów, nie wolno mu nic powiedzieć,traktuje radnych jak podwładnych, a pracowników jak śmieci, rzeczy które można przestawić w inne miejsce zależne od swojego humoru. Jeśli Chrzanowski przegra wybory albo nie zostanie wystawiony to tylko dzięki temu Panu!

 • Odpowiedz Patryczek czwartek, 22 marca 2018 12:26 Umieszczone przez: Patryczek

  Rankingi nie kłamią .... Matematyka nie kłamie chłopie ! :) Rankingi mozesz sobie wsadzić tam gdzie jest teraz Łomża gospodarczo ...

 • Odpowiedz ktoś musi się ładnie napocić żeby wypisywać pochwalne komentarze czwartek, 22 marca 2018 12:27 Umieszczone przez: ktoś musi się ładnie napocić żeby wypisywać pochwalne komentarze

  kto chwali chrzanowskiego? jeśli zasada już od dawna nie pracuje?

 • Odpowiedz MisRRR czwartek, 22 marca 2018 12:27 Umieszczone przez: MisRRR

  Garlicki dalej jakby w skoku robił a tu chodzi o finsne miasta więc wszystko winno byc jasne i klarowne ! i niech się ogarnie ! koszula rozpięta jak u mojego ojca wrcającego z urodzin szwagra

 • Odpowiedz hehehehehehehehehehhehehe czwartek, 22 marca 2018 12:28 Umieszczone przez: hehehehehehehehehehhehehe

  Kolegów ma dużo hehehehehehehehehehhehehe
  SMSuje często przecież :D

 • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO czwartek, 22 marca 2018 12:30 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  Jan Palony się rozmnożył ?

 • Odpowiedz niner czwartek, 22 marca 2018 12:32 Umieszczone przez: niner

  Łoker dobra sprawa

 • Odpowiedz KOK Komitet Obrony Koryta czwartek, 22 marca 2018 12:33 Umieszczone przez: KOK Komitet Obrony Koryta

  tam nie ma już palonego. wypisują kolesie ratuszowi i ze spółek miejskich

 • Odpowiedz Merq czwartek, 22 marca 2018 12:34 Umieszczone przez: Merq

  Łomża jest dobrym przykładem miejscowości korzystającej z rządowego wsparcia. Już nie tylko duże metropolie jak Warszawa czy niedaleki Białystok mogą z niego korzystać, ale również mniejsze miejscowości, czego jesteśmy dobrym przykładem.
  Przykłady działań rządowych w Łomży:
  - współfinansowanie Filharmonii Kameralnej
  - przebudowa Hali Targowej na Halę Kultury
  - środki z ochrony środowiska pozyskane nie tylko przez Urząd, ale też miejskie spółki
  - programy „Mieszkanie Plus” i „e-Bus”.

 • Odpowiedz emiliaD czwartek, 22 marca 2018 12:34 Umieszczone przez: emiliaD

  Chętnie skorzystam w podróży z Venedy do domu

 • Odpowiedz wesoły Romek czwartek, 22 marca 2018 12:35 Umieszczone przez: wesoły Romek

  Do chrzanu z takim nieoGOLONYM

 • Odpowiedz lisa czwartek, 22 marca 2018 12:38 Umieszczone przez: lisa

  Pomysł mi się podoba. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce

 • Odpowiedz jonybravo czwartek, 22 marca 2018 12:39 Umieszczone przez: jonybravo

  Będę sobie jeździł rowerem do domu z Venedy. Super sprawa.

 • Odpowiedz po co cokolwiek robić, lepiej zarobić i się nie narobić....... czwartek, 22 marca 2018 12:41 Umieszczone przez: po co cokolwiek robić, lepiej zarobić i się nie narobić.......

  Pan Garlicki prezesem nowej miejskiej spółki Łoker

 • Odpowiedz Kalinka88 czwartek, 22 marca 2018 12:44 Umieszczone przez: Kalinka88

  Chrzanowski chyba koneic tej farsy, wracaj na PWSIP

 • Odpowiedz rio czwartek, 22 marca 2018 12:46 Umieszczone przez: rio

  A mi np to się podoba.
  Szesnaście zadań inwestycyjnych, zgłoszonych przez mieszkańców, będzie realizowanych w tym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego. To dwa razy więcej niż pierwotnie zdecydował Zespół Koordynujący, ogłaszając w październiku wyniki głosowania. Na inicjatywę partycypacyjną ma być przeznaczona kwota 2 mln zł.

 • Odpowiedz Rowerzysta czwartek, 22 marca 2018 12:47 Umieszczone przez: Rowerzysta

  Żeby jeszcze dróg rowerowych przybyło i były robione z głową.

 • Odpowiedz pliszkar czwartek, 22 marca 2018 12:47 Umieszczone przez: pliszkar

  W zdrowym ciele zdrowy duch. Dla wszystkich hejterów piszących na forum radzę wybrać się na rower. Popedałujecie trochę to wyjdzie wam to przynajmniej na zdrowie.

 • Odpowiedz Danutka czwartek, 22 marca 2018 12:49 Umieszczone przez: Danutka

  W zdrowym ciele zdrowy duch a w zadłużonej łomży co ???????

 • Odpowiedz przestańcie z tą propagandą w końcu czwartek, 22 marca 2018 12:49 Umieszczone przez: przestańcie z tą propagandą w końcu

  inicjatywa ciekawa i warta uwagi, ale nie kiedy miasto jest zadłużona, brakuje miejsc pracy i konkretnych inwestycji!!!

 • Odpowiedz wiśta wio czwartek, 22 marca 2018 12:51 Umieszczone przez: wiśta wio

  Maniek będzie miał na czym wyjechać na jesieni z ratusza

 • Odpowiedz echem czwartek, 22 marca 2018 12:51 Umieszczone przez: echem

  Niektórym proponuję skorzystać z rowerów i zrzucić trochę zbędnych kilogramów, bo chyba siedzą tylko na tyłku i hejtują całymi dniami.

 • Odpowiedz nie ma to jak rowerek czwartek, 22 marca 2018 12:56 Umieszczone przez: nie ma to jak rowerek

  to na pewno by się przydało zrzucić ratuszowym trollom bo to chudzinki nie są :D

 • Odpowiedz ania89 czwartek, 22 marca 2018 12:58 Umieszczone przez: ania89

  Ciekawy model. Widać że sam rower z tych z górnej półki.

 • Odpowiedz Wiesław2 czwartek, 22 marca 2018 12:59 Umieszczone przez: Wiesław2

  Wiosna idzie, to i rowerki będą jeździły. Fajnie

 • Odpowiedz Sławek44 czwartek, 22 marca 2018 13:00 Umieszczone przez: Sławek44

  jak dla mnie super inicjatywa, moja rodzina skorzysta, ale to nie zmienia faktu, że na chrzanowskiego nie zagłosuję!!!

 • Odpowiedz liberty czwartek, 22 marca 2018 13:04 Umieszczone przez: liberty

  Ja popieram Chrzanowskiego i nie mogę uwierzyć jak takie brednia można wypisywać na temat tego człowieka. Miasto dzięki niemu zmieniło się. W końcu widać, że ktoś chce dla miasta i jego mieszkańców dobrze.

 • Odpowiedz miloszu czwartek, 22 marca 2018 13:06 Umieszczone przez: miloszu

  Gdyby tak zaangażować sąsiednie gminy to całkiem byłaby super sprawa

 • Odpowiedz waldi czwartek, 22 marca 2018 13:08 Umieszczone przez: waldi

  Czas pokaże czy te rowery sie przyjmą w Łomży. 26 kwietnia niedaleko.

 • Odpowiedz CO Z SMSAMI ? Chrzan dalej je wysyła ?????? czwartek, 22 marca 2018 13:09 Umieszczone przez: CO Z SMSAMI ? Chrzan dalej je wysyła ??????

  CO Z SMSAMI ? Chrzan dalej je wysyła ??????

 • Odpowiedz Kalinka88 czwartek, 22 marca 2018 13:09 Umieszczone przez: Kalinka88

  nie dla chrzanowskiego !

 • Odpowiedz WonsatyJanuszPasseratti czwartek, 22 marca 2018 13:10 Umieszczone przez: WonsatyJanuszPasseratti

  rowery,szpaki jakieś aaaaaaaa dajcie mi spokój

 • Odpowiedz czy kiedyś będzie normalnie? czwartek, 22 marca 2018 13:11 Umieszczone przez: czy kiedyś będzie normalnie?

  przestań trolu ratuszowy pisać brednie, co się zmieniło?! dług rośnie, co róż nowe kredyty które trzy pokolenia będą musiały spłacać!!! Brak pracy!!! brak nowych inwestycji!!! nie wyjaśniona afera smsowa!!! nieudolna polityka kadrowa!!! ludzie nie wiadomo skąd bez kompetencji!!! dalej wymieniać!!

 • Odpowiedz kompromitujcie się dalej!!! czwartek, 22 marca 2018 13:15 Umieszczone przez: kompromitujcie się dalej!!!

  czekajcie zaraz tu troll ratuszowy będzie kopiował stare posty hahahah, bo się nie chce nowych pisać, a i argumentów biedakowi brakuje

 • Odpowiedz Daniel1 czwartek, 22 marca 2018 13:16 Umieszczone przez: Daniel1

  5. Racjonalne działania finansowe władz Łomży przynoszą wymierne efekty. Rok budżetowy 2016 po raz pierwszy od kilku lat udało się zamknąć nadwyżką budżetową, która wyniosła prawie 2 mln zł. Również nadwyżka operacyjna jest na ogromnym plusie w wysokości ponad 36 mln zł. A gdy dochody bieżące są wyższe od wydatków bieżących oznacza to, że jednostka samorządu terytorialnego ma możliwości finansowe na prowadzenie nowych inwestycji lub spłatę wcześniejszego zadłużenia. To znaczy, że finanse miasta mają się dobrze. Warto też wiedzieć, że wielkość nadwyżki operacyjnej daje możliwość korzystania przez samorząd z kredytów.

 • Odpowiedz MI-MI. czwartek, 22 marca 2018 13:21 Umieszczone przez: MI-MI.

  Cenię sobie osobę Prezydenta Chrzanowskiego, a ten hejt który tak tu na niego jest wylewany pokazuje że nie bał sie on w imię dobra mieszkańców Łomży na pewne działania, którymi naraził sie lokalnej sitwie.

 • Odpowiedz kompromitujcie się dalej!!! czwartek, 22 marca 2018 13:30 Umieszczone przez: kompromitujcie się dalej!!!

  dziękujemy trollowi ratuszowemu, o prawda że półgłówki są w otoczeniu prezydenta, wywołani do tablicy zaczęli pisać hahahah

 • Odpowiedz kompromitujcie się dalej!!! czwartek, 22 marca 2018 13:36 Umieszczone przez: kompromitujcie się dalej!!!

  trzeba odróżnić hejt od prawdy, hejt jest wtedy kiedy wypisuje się kłamstwa, czyli to co wy robicie trolle ratuszowe

 • Odpowiedz sialalala propaganda trwa!!! czwartek, 22 marca 2018 13:38 Umieszczone przez: sialalala propaganda trwa!!!

  "Związani z PiS ludzie mają Chrzanowskiemu za złe, że oddał najważniejsze stanowiska np. w MPEC czy MOSiR wrogom partii. Przede wszystkim jednak lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętność zarządzania"

  Święta prawda!!! i co może niech teraz trolle napiszą, jakim to wielkim prawicowym człowiekiem PiSu jest dyrektor MoSiRu albo prezes MPECu,

 • Odpowiedz sialalala propaganda trwa!!! czwartek, 22 marca 2018 13:38 Umieszczone przez: sialalala propaganda trwa!!!

  "Związani z PiS ludzie mają Chrzanowskiemu za złe, że oddał najważniejsze stanowiska np. w MPEC czy MOSiR wrogom partii. Przede wszystkim jednak lata rządów Chrzanowskiego ujawniły niekompetencję i brak umiejętność zarządzania"

  Święta prawda!!! i co może niech teraz trolle napiszą, jakim to wielkim prawicowym człowiekiem PiSu jest dyrektor MoSiRu albo prezes MPECu,

 • Odpowiedz hahahahaahahha czwartek, 22 marca 2018 13:38 Umieszczone przez: hahahahaahahha

  KOLEDZY SMSOWI ruszajcie !!!!!!!


  ZENADA NIKT JUZ NIE POPIERA MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO !!!! TYLKO JEGO ZIOMKI !!!

 • Odpowiedz Józek podaj flaszkę czwartek, 22 marca 2018 13:42 Umieszczone przez: Józek podaj flaszkę

  Zamiast obniżyć podatki przyciagnać firmy z inwestycjami,to robione sa jakieś dziwne stacje z rowerami.I czym tu sie chwalić czym?!!ludzie i tak beda musieli bylic 19zl za to ze bedziesz korzystał. Wierzę ,ze to bedzie niewypał tak jak ten szalet co był za grube pieniadze kupiony. Żenada!!!

 • Odpowiedz diego czwartek, 22 marca 2018 13:42 Umieszczone przez: diego

  Widze tu pewną niekonsekwencję osób hejtujących Prezydenta. W jednym komentarzu piszą że zatrudnił swoich, w kolejnym znowu że ludzie z jego partii nie dostali pracy, a on zatrudnił osoby niezależne. Skoro zatrudnił niezależnych to chyba dobrze.

 • Odpowiedz heniop czwartek, 22 marca 2018 13:43 Umieszczone przez: heniop

  LIBRA-PRINT to kolejna firma, która nabyła działkę inwestycyjną wchodzącą w skład Podstrefy Łomża Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do końca 2019 roku powstanie tam zakład produkcyjny, w którym pracę znajdzie co najmniej 25 osób.
  Nowy nabywca działa w branży poligraficznej. W przeciągu dwóch lat na zakupionym terenie w rejonie ulic: Spokojnej i Pileckiego, wybuduje nowy zakład produkcyjny. Powstanie tam hala wraz z budynkiem socjalno-administracyjnym. Będzie to zakład nowoczesny, gdyż w planach jest zakup innowacyjnych linii technologicznych m.in. maszyny do druku w technologii offsetowej i cyfrowej, maszyny do wykańczania introligatorskiego czy urządzenia do produkcji toreb papierowych. Dotychczas w Podstrefie Łomża SSSE zainwestowały firmy PHU „Okleina”, PPHU „MAG”, GREENVIT Sp. z o.o. oraz PIANPOL TEX Sp. z o.o.
  Spółka PIANPOL TEX z Łomży działał w Strefie jako mały przedsiębiorca. Na działce nr 23166/6 o pow. 1,0426 ha zamierza prowadzić działalność związaną z produkcją i handlem materacami oraz meblami biurowymi i do siedzenia. Minimalne nakłady na inwestycję mają wynieść około 3,6 mln zł, a jej zakończenie planowane jest do 31 października 2018 roku. W nowym zakładzie zatrudnienie ma znaleźć co najmniej 12 osób.

  Spółka GREENVIT z Zambrowa również będzie działała w Strefie jako mały przedsiębiorca. Na działkach nr 23166/7 i nr 23166/5 o pow. 1,0426 ha każda zamierza prowadzić działalność związaną z produkcją ekstraktów roślinnych, wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i paszowym. Minimalne nakłady na inwestycję mają wynieść około 7,5 mln zł. Powstanie zakładu, w którym zatrudnienie znajdzie co najmniej 15 osób, planowane jest do połowy 2020 roku.

 • Odpowiedz Ewaa czwartek, 22 marca 2018 13:44 Umieszczone przez: Ewaa

  A ja tam popieram Chrzanowskiego. I zagłosuję na niego.

 • Odpowiedz Łomża kiedyś z kolan wstanie! czwartek, 22 marca 2018 13:49 Umieszczone przez: Łomża kiedyś z kolan wstanie!

  bez komentarza

 • Odpowiedz diego czwartek, 22 marca 2018 13:52 Umieszczone przez: diego

  Widze tu pewną niekonsekwencję osób hejtujących Prezydenta. W jednym komentarzu piszą że zatrudnił swoich, w kolejnym znowu że ludzie z jego partii nie dostali pracy, a on zatrudnił osoby niezależne. Skoro zatrudnił niezależnych to chyba dobrze.

 • Odpowiedz diego czwartek, 22 marca 2018 13:52 Umieszczone przez: diego

  Widze tu pewną niekonsekwencję osób hejtujących Prezydenta. W jednym komentarzu piszą że zatrudnił swoich, w kolejnym znowu że ludzie z jego partii nie dostali pracy, a on zatrudnił osoby niezależne. Skoro zatrudnił niezależnych to chyba dobrze.

 • Odpowiedz dno totalne dno...... czwartek, 22 marca 2018 13:53 Umieszczone przez: dno totalne dno......

  Budowa kawałka chodnika, czy fragmentów uliczek osiedlowych, czy zalanie asfaltu, albo postawienie nowej latarni! To nie jest przebudowa miasta, to nie są inwestycje!!!

 • Odpowiedz kocopoły czwartek, 22 marca 2018 13:53 Umieszczone przez: kocopoły

  smsem wszysto zrobił hihihih chrzanu chrzanu, juz sobie daruj

 • Odpowiedz jureczek37 czwartek, 22 marca 2018 13:54 Umieszczone przez: jureczek37

  diego, sprawa jest jasna, on zatrudnia swoich kolesi z którymi piwo pił, jedni mają pretensje że w ogóle zatrudniał a drudzy że zatrudniał, ale ludzi z poza polityki

 • Odpowiedz żegnaj Maniuś!!! czwartek, 22 marca 2018 13:56 Umieszczone przez: żegnaj Maniuś!!!

  Nie pomogą nawet wszelkie imprezy organizowane przez Chrzanowskiego by ponownie zdobyć zaufanie mieszkańców i ponownie objąć fotel prezydenta Miasta! Nie pomoże również opłacenie zaległych przez prawie 4 lata składek członkowskich na rzecz PiS!
  Mieszkańcy mają oczy otwarte i widzą co dzieje się w mieście za rządów Chrzanowskiego!

 • Odpowiedz Maciej Z. czwartek, 22 marca 2018 14:07 Umieszczone przez: Maciej Z.

  Zalać to można się w trupa, a asfalt to można wylać.

 • Odpowiedz Mieszkaniec czwartek, 22 marca 2018 14:07 Umieszczone przez: Mieszkaniec

  Wraz z otwarciem ulic Piaski i Podleśnej spełniły się marzenia i oczekiwania mieszkańców tej części Łomży, która przez długi czas była zaniedbywana – przemawiał w imieniu mieszkańców osiedla, Kazimierz Bandzul. Podkreślał, że potrzeba było dużego wysiłku i wytrwałości, aby tak się stało. - Ile razy chodziliśmy do ówczesnych władz miejskich, zbieraliśmy podpisy, założyliśmy nawet komitet budowy ulic. Niestety wszystkie nasze starania spełzały na niczym – wspominał. - Dopiero obecny prezydent Łomży, Pan Mariusz Chrzanowski wysłuchał nas i powziął odpowiednie kroki. Za co mu serdecznie dziękujemy! – mówił Bandzul.

 • Odpowiedz Buta i arogancja wielu powoduje ataki mdłości czwartek, 22 marca 2018 14:53 Umieszczone przez: Buta i arogancja wielu powoduje ataki mdłości

  Hahaha a Bandzul i tak nie zagłosuje

 • Odpowiedz mieszkaniec czwartek, 22 marca 2018 16:16 Umieszczone przez: mieszkaniec

  W czasie kadencji tylko upiększanie miasta i imprezy,nie widzę poważnych inwestycji i rozwoju miasta.Miasto zostanie jeszcze bez dworca PKS.Uważam,że wybrał niedobrych v-ce,którzy zapracowali na jego wizerunek w mieście.

 • Odpowiedz j23 czwartek, 22 marca 2018 17:00 Umieszczone przez: j23

  hehe :) gdyby Chrzanowski był taki zły i nie miał żadnych szans to raczej nie byłoby tak wściekle kąsających pod każdym artykułem...coż pogratulować tylko fantazji i pomysłu na prowadzenie kampanii wyborczej...wymarzona opozycja :)

  myślę, że można wskazać błędy w tej kadencji. Popełnia je każda władza, bez względu na szyld polityczny...ale cytując klasyka... "warto być przyzwoitym"

 • Odpowiedz kaziu z ratusza czwartek, 22 marca 2018 17:03 Umieszczone przez: kaziu z ratusza

  POTRZEBNA FIRMY CO ZATRUDNIAJA PO 100 OSOB ,A NIE JAKIES FIREMKI 15 OSOBOWE CO WYBUDUJE FIRME I OBSADZI POLOWE KUZYNOSTWA ,ALBO JELENI ZA KRAJAWA BEDZIE SZUKAL .A CO DO POMYSLU Z ROWERAMI JAK MAM PLACIC 19 ZL TO ZA 10 PRZEJAZDOW ROWER SOBIE KUPIE UZYWANY .PO 2 WIEKSZOSC MA ROWERY ,MALOLATY BEDA JEZDZIC ZA DARMO I SIE TYLKO WYGLUPIAC I UTRUDNIAC RUCH PIESZYCH .

 • Odpowiedz finally czwartek, 22 marca 2018 17:30 Umieszczone przez: finally

  Tak dla rowerów! Bardzo dobrze, że w końcu będą.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu