labirynt dom lomza
środa, 24 stycznia 2018 18:20

Greckie ferie w MDK DŚT w Łomży [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Bardzo ciekawą, a przede wszystkim nieszablonową ofertę dla dzieci i młodzieży przygotował na tegoroczne ferie zimowe Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży. "Gorąca Hellada" to hasło przewodnie wszystkich zajęć, jakie prowadzone są w pierwszym tygodniu ferii.

brico lomza

- "Gorąca Hellada" czyli starożytna Grecja, starożytny Rzym, Bliski Wschód, gorące klimaty. To jest myśl przewodnia wszystkich zajęć, które przez cały pierwszy tydzień ferii odbywają się dla dzieci i młodzieży - tłumaczy Paulina Waszelewska z MDK - DŚT.

Są wśród nich zajęcia teatralne, wokalne, plastyczne, taneczne i kulinarne. To wszystko kierowane jest do dzieci młodszych, ze szkół podstawowych. natomiast na drugi tydzień ferii MDK zaprasza starszą młodzież, która będzie mogła m.in. poznać tajniki animacji komputerowej. Zajęcia są bezpłatne i zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Zapraszamy do objerzenia materiału wideo zrealizowanego podczas naszej dzisiejszej wizyty w Miejskim Domu Kultury.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu