wigilia2018 dom lomza
niedziela, 21 stycznia 2018 07:06

Maturzyści z Plastyka zaprezentowali swoje prace [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Tradycyjny wernisaż prac uczniów klas maturalnych w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży poprzedził w sobotę 20 stycznia zorganizowaną tego samego dnia studniówkę. Po prezentacji prac uczniowie dwóch klas maturalnych z partnerami i gośćmi bawili się w Restauracji Retro na balu maturalnym.

brico lomza

W tym roku do matury przystąpią klasy, których wychowawcami są  panie Katarzybna Swoińska i Edyta Ejsmont. Wystawione przez uczniów prace jak zawsze prezentowały wysoki poziom artystyczny. Dodatkowo niektóre zaskakiwały tematami i ich realizacją. Z całą pewnością pedagodzy z Liceum Plastycznego mogą być dumni ze swoich wychowanków, których wkrótce już będą żegnać.

Zanim jednak uczniowie przystąpią do swojego egzaminu dojrzałości, najpierw należy im się chwila luzu i zabawy. Tradycyjnie, na 100 dni przed maturą - na balu maturalnym. W balu zorganizowanym w Liceum Plastycznym, przy wybranej przez młodzież muzyce, bawiło się około 60 osób.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu