dom lomza
niedziela, 17 grudnia 2017 19:14

Mikołaj latał, pomocnice zbierały pieniądze dla chorej Oli [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Mikołaj latał, pomocnice zbierały pieniądze dla chorej Oli [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Łomżyniacy odwiedzili dziś po południu łomżyńskie bulwary, żeby móc zobaczyć pokaz w wykonaniu latającego Mikołaja. W tym roku przyświecał mu szczytny cel. Podczas podniebnych ewolucji pomocnice Świętego zbierały pieniądze dla Aleksandry, która niedawno wybudziła się ze śpiączki i potrzebuje teraz pomocy w długotrwałej rehabilitacji.

brico lomza

Latający Mikołaj, czyli Adam Pupek wzniósł się dziś w powietrze na swej paralotni w Kupiskach, by móc dumnie przelecieć nad Łomżą, a nad łomżyńskimi bulwarami dał mały pokaz dla najmłodszych i ich rodziców.

- Chcieliśmy zebrać jak najwięcej ludzi na tym wydarzeniu, żeby pomóc Oli w rehabilitacji, która będzie z pewnością bardzo długa. Każdy grosz się przyda - powiedział nam po wylądowaniu Adam Pupek, przyjaciel 23-letniej Oli.

Aleksandra Niksa, która od kilku miesięcy poddawana była nowatorskiej terapii w olsztyńskiej Klinice "Budzik" dla dorosłych, wybudziła się ze śpiączki. Aleksandra Niksa od sześciu lat choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przewlekłe leczenie znacznie obniżyło Jej odporność i doprowadziło do uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Od kwietnia 2017r. Ola jest hospitalizowana, obecnie przebywa w Klinice “Budzik dla dorosłych" Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Dzięki dalszemu leczeniu i intensywnej rehabilitacji Ola powoli wraca do zdrowia. Po terapii logopedycznej zaczęła mówić - wypowiada proste wyrazy. Zawzięcie i z uporem walczy o powrót do dawnej sprawności.

25299106 1980991408896911 5244881884168137781 n

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz Combo niedziela, 17 grudnia 2017 19:50 Umieszczone przez: Combo

  Powiem tak. Pomysł super. Cel szczytny, ale organizacja i w ogóle to już porażka na całego.
  Ludzi o 15.50 było tak dużo a mikołaja już nie było już se poleciał porażka. Zero organizacjii. Co innego na facebooku a co innego na żywo. Miał latać od 15.45 do 16 a tu lipa. Organizacja i jeszcze raz organizacja!!!!

 • Odpowiedz Ja bym wszystkim buźki zamknęła niedziela, 17 grudnia 2017 20:29 Umieszczone przez: Ja bym wszystkim buźki zamknęła

  Bardzo fajny pomysł... widać że Ola może liczyć na swoich przyjaciół...z całego serca jestem przy Tobie Olcia i wierzę że już nie długo ta twoja choroba bedsię tylko złym wspomnieniem....

 • Odpowiedz enej poniedziałek, 18 grudnia 2017 02:37 Umieszczone przez: enej

  a co wy zrobiliście dla tego miasta dla jego mieszkańców aby krytykować innych?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu