dom lomza
wtorek, 05 grudnia 2017 07:07

Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 dla Fargotex Group

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 dla Fargotex Group fot. Fargotex Group
Łomżyńska spółka Fargotex znalazła się na liście laureatów tegorocznej, XX edycji programu promującego etykę w biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play". Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się 24 listopada w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach EXPO XXI w Warszawie. Fargotex zajął też III miejsce w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej".

brico lomza

„Przedsiębiorstwo Fair Play" to certyfikat, który już od 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz buduje zaufanie do firm, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami. Współcześni przedsiębiorcy coraz większą wagę przywiązują do terminowości, przejrzystych umów, wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy. Społecznie odpowiedzialny biznes, który stał się trendem wśród firm, to przede wszystkim etyczne postępowanie na co dzień w relacjach z pracownikami, klientami i kontrahentami. Takie wartości promuje Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym"– organizator programu „Przedsiębiorstwo Fair Play", we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.

Spółka Fargotex otrzymała regionalny certyfikat programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" jako jedna z pięciu wyróżnionych firm z województwa podlaskiego.

Pod koniec listopada firma została także wyróżniona w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", który organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy w Białymstoku. Otrzymała statuetkę za zajęcie w nim III miejsca.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu