niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
piątek, 15 września 2017 07:02

Odprowadźmy Krystiana w ostatnią drogę

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek odszedł od nas 14-letni Krystian Krajewski. Możemy jeszcze zrobić tylko jedno dla tego dzielnego chłopca. Odprowadzić go w ostatnią drogę i pożegnać. Zrobią to również łomżyńscy motocykliści, bo Krystian marzył o tym, by być kiedyś jednym z nich.

brico lomza

Pogrzeb Krystiana zaplanowany został na sobotę, ale ciało wystawione będzie w kaplicy przy Kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Łomży (ul. Wojska Polskiego 136 B - cmentarz) już dziś od godz. 15.00. Każdy, kto czuje taką potrzebę może przyjść i pożegnać tego dzielnego chłopca. Rodzice proszą jednak, aby nie przynosić kwiatów. Pieniądze, które mielibyście na nie przeznaczyć, przekażcie jednej z fundacji zajmujących się pomocą chorym dzieciom.

Pogrzeb Krystiana odbędzie się w sobotę. Wyprowadzenie ciała z kaplicy przy ul. Wojska Polskiego na nabożeństwo żałobne do Kościoła w Kupiskach zaplanowano na godz. 12.00. Krystiana odprowadzą m.in. łomżyńscy motocykliści. Zarówno ci zrzeszeni w klubie Wild Dogs Łomża, jak też nie należący do klubu. Krystian marzył o tym, by być jednym z nich. Nie mogli więc odmówić prośbie rodziców. Motocykliści z klubu Wild Dogs zbierają się o godz. 11.00 na stacji paliw Orlen przy ul. Piłsudskiego, skąd o 11.30, niezależnie od pogody, wyruszą do kaplicy przy Wojska Polskiego. Pozostali mogą do nich dołączyć już w miejscu zbiórki.

Krystian pozostanie w naszej pamięci jako dzielny chłopiec, który nie chciał się poddać i walczył do końca. Choroba okazała się silniejsza, to prawda, ale będziemy wszyscy o Nim pamiętać. Składamy też rodzinie wyrazy współczucia i łączymy się z Wami w bólu po tej ogromnej stracie. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że Krystian, choć Go już nie ma, to wciąż jednak jest wśród nas. Nie mówimy "żegnaj" tylko "do zobaczenia", bo wszyscy kiedyś przecież trafimy tam, gdzie On i spotkamy się z Nim ponownie.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu