labirynt dom lomza
czwartek, 23 marca 2017 08:01

Rozlicz PIT w Galerii VENEDA

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
W najbliższy weekend (24 i 25 marca) w galeriach handlowych w całym kraju pracownicy urzędów skarbowych pomogą wypełnić PIT-a i wysłać go elektronicznie. W województwie podlaskim można będzie rozliczyć się w jednej z trzech galerii handlowych. W akcji uczestniczy łomżyńska Galeria VENEDA.

brico lomza

Wciąż wypełniasz papierowe zeznania podatkowe i biegniesz na pocztę, żeby je wysłać w terminie, tracąc czas i pieniądze? Czas to zmienić! Poznaj internetowy system e-Deklaracje i wyślij PIT z każdego miejsca, błyskawicznie i bezpiecznie!

W akcji "Szybki PIT" w Galerii VENEDA pomogą Ci w tym fachowcy - pracownicy Urzędu Skarbowego w Łomży. Nie tylko wypełnią z Tobą roczne zeznanie podatkowe w systemie e-Deklaracje, które trafi od razu drogą elektroniczną do właściwego urzędu skarbowego, ale przede wszystkim udzielą informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za rok 2016 oraz ulg podatkowych i odliczeń. Otrzymasz również Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) na dowód, że złożyłeś zeznanie podatkowe przez internet.

Pomoc pracowników US jest bezpłatna i nie wiąże się ze spełnieniem dodatkowych warunków.

PAMIĘTAJ, składając zeznanie podatkowe drogą elektroniczną należy posiadać:

  • PESEL lub NIP (dotyczy podatników prowadzących działalność gospodarczą),
  • informacje o wszystkich przychodach osiągniętych w 2016 roku (np. PIT-11 od pracodawcy),
  • dokumenty niezbędne do skorzystania z przysługujących ulg podatkowych,
  • kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2015 rok.

Bardzo ważne jest też, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2015 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2015 r. Będzie to potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Uwaga! Na stanowiskach w galeriach handlowych urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu