sobota, 18 czerwca 2016 11:10

Łomża: Święto Komunikacji Miejskiej 2016 [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Łomża: Święto Komunikacji Miejskiej 2016 [VIDEO] fot. MyLomza.pl
Wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji było udziałem wszystkich, którzy wybrali się wczoraj do bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży, by wspólnie świętować 47-lecie istnienia łomżyńskich "Empeków". Impreza była bardzo udana i nawet wczorajsza nawałnica zaczekała na jej zakończenie.

brico lomza

W imprezie uczestniczyli mieszkańcy, uczniowie łomżyńskich szkół, przedszkolaki. Zaproszeni zostali też byli, emerytowani już pracownicy MPK oraz osoby, które na przestrzeni lat przyczyniły się do rozwoju komunikacji miejskiej w Łomży. Były oczywiście podziękowania i pamiątkowe dyplomy wręczane przez władze Miasta, ale nie mogło zabraknąć wspaniałej zabawy, bo program święta pomyślany został przede wszystkim w formule pikniku.

Przybyli mogli zapoznać się m.in. z nowoczesnym przystankiem autobusowym zasilanym odnawialnymi źródłami energii czy przybyłym z Ostrołęki elektrycznym autobusem. Były prezentacje robotów i dronów przygotowane przez studentów PWSIiP, a MOSiR zorganizował dla dzieci plac zabaw.

Zapraszamy do oglądania naszej wideorelacji.

W górę