Łomża
Obecnie czas obsługi jest bardzo ważny dla każdego Klienta. Z tego względu coraz częściej wybierane są oferty dostępne online. Dla wielu Klientów jeszcze bardziej istotne jest zaufanie do firmy, która świadczy usługi. Nie wszyscy są przekonani do zawierania umów dotyczących takich produktów jak: pożyczka lub ubezpieczenie na odległość. Taka forma wymaga dużej uwagi i dokładnej weryfikacji firmy.
wtorek, 24 kwietnia 2018 07:15

W czwartek utrudnienia w ruchu

Napisane przez mano
W związku z zaplanowanymi na czwartek 26 kwietnia Ogólnopolskimi Zawodami Policyjnych Patroli Rowerowych oraz inauguracją systemu rowerów miejskich ŁoKeR, na kierowców czekają utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięte będą ulice oraz parkingi.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 17:11

Łomżyńscy policjanci znajdą wszystko i wszystkich

Napisane przez mano
38-latek poszukiwany za listem gończym przestępstwa narkotykowe, 48-latek z Wizny za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, czy 15 - latka, która uciekła z domu! Serią „dobry trafień” wykazali się policjanci w KMP w Łomży.
Łomżyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie miasta. Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na kwotę ponad 30 tysięcy złotych. Część odzyskanych przez łomżyńskich policjantów przedmiotów trafiła już do prawowitych właścicieli. Sprawa ma charakter rozwojowy. 
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 11:48

Pod prąd na rondzie. Niebezpieczny manewr kierowcy bmw [VIDEO]

Napisane przez mano
Przy to plaga kierowców, którzy ronda w Łomży chcą pokonywać „po angielsku”? Przez moment na Rondzie Kościuszki, przy wjeździe na Piątnicę zrobiło się naprawdę groźnie. Kierowca pomylił kierunki i jechał samochodem pod prąd. Niewiele brakowało, a doszłoby do czołowego zderzenia z innym autem.
Po serii zaskakujących, czasami zabawnych, najczęściej jednak niebezpiecznych - zachowań na łomżyńskich drogach, mamy wrażenie, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Ale wtedy pojawia się kolejne nagranie…
sobota, 21 kwietnia 2018 11:10

Pogrzeb ks. Ferdynanda Jana Gryszki

Napisane przez mano
Ks. Artur Szurawski, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Łomży, w specjalnym komunikacje poinformował o porządku uroczystości pogrzebowych zmarłego sługi bożego. Ksiądz Prałat Ferdynand Jan Gryszko odszedł do Pana wczoraj w wieku 73 lat, w kapłaństwie 48 lat, emerytowany kapłan Diecezji Łomżyńskiej, długoletni proboszcz i budowniczy kościoła parafialnego pw. Bożego Ciała w Łomży.
W dniach 25-27 kwietnia w Łomży odbędą się Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych. Organizatorem zawodów jest Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku przy współudziale Urzędu Miejskiego w Łomży, Wydziału Prewencji Biura Prewencji KGP oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Do rywalizacji przystąpi 17 dwuosobowych patroli rowerowych, reprezentujących wszystkie garnizony polskiej Policji.
piątek, 20 kwietnia 2018 17:26

Zderzenie dwóch aut. 2-letnie dziecko w szpitalu [FOTO]

Napisane przez mano
Rozpędzone renault na sejneńskich numerach rejestracyjnych najechało na skręcającego w lewo volkswagena passata. W wyniku zderzenia megane wylądowało w rowie, a 2-letnie dziecko trafiło do szpitala w Łomży.
piątek, 20 kwietnia 2018 15:26

Zmarł ks. prał. Ferdynand Jan Gryszko

Napisane przez mano
W 48. roku kapłaństwa, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł ks. prał. Ferdynand Jan Gryszko, budowniczy i wieloletni proboszcz parafii pw. Bożego Ciała w Łomży.
piątek, 20 kwietnia 2018 14:12

Młoda rowerzystka potrącona na Zawadzkiej [FOTO]

Napisane przez mano
72-letni kierowca fiata punto prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa młodej kobiecie na rowerze. Do zdarzenia doszło ul. Zawadzkiej na przejeździe dla rowerów. Rowerzystka trafiła do szpitala.
piątek, 20 kwietnia 2018 13:32

Drogówka z trzech powiatów i wzmożone patrole na DK61

Napisane przez mano
Policjanci ruchu drogowego z Łomży, Kolna i Grajewa prowadzili wczoraj wspólne działania pn. „Bezpieczna 61”. Wzmożone kontrole drogowe miały na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na tej trasie. Mundurowi sprawdzali m.in. prędkość, trzeźwość kierujących, a także sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci. Tego typu działania będą kontynuowane.
piątek, 20 kwietnia 2018 12:34

Rozpoczynają się konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli

Napisane przez mano
Prezydent Łomży ogłosił dziś konkursy na stanowiska dyrektorów przedszkoli publicznych nr 8 i 14 oraz Szkoły Podstawowej nr 5. Zainteresowane osoby, spełniające swoje oferty mogą składać do 7 maja. Przed wakacjami Ratusz planuje opublikować jeszcze dwa konkursy na dyrektorów placówek oświatowych, w którym organem prowadzacym jest Miasto.
piątek, 20 kwietnia 2018 10:00

„Ruchome schodki” po latach doczekają się remontu

Napisane przez bjk
Do końca czerwca mają być gotowe schodki przy ul. Zamiejskiej. Widział je każdy wjeżdżając od Piątnicy do Łomży, widział je każdy łomżanin. Choć były zawsze w cieniu „Kamiennych Schodków” przy ul. Zielonej kryją w sobie wiele historii. „Ruchome schody”, o którym mawiał ojciec Bońkowski stały się wizytówką miasta. Teraz będą remontowane i znów po latach odzyskają swój blask.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 449

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu