2017.Łomża baner 1000x200
Łomża
czwartek, 21 września 2017 13:26

Inspektorzy budowlani poszukiwani do pracy

Napisał gak
Urząd Miejski w Łomży ogłosił nabór na dwa wolne stanowiska inspektorów ds. budowlanych w Wydziale Inwestycji. Poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie wyższe techniczne konstrukcyjno-budowlane, drogowe i sanitarne.
czwartek, 21 września 2017 12:40

Kącik dla maluchów w Urzędzie Gminy Łomża

Napisał gak
W budynku urzędu gminy, z myślą o maluchach, które wraz z rodzicami odwiedzają instytucję, powstał kącik zabaw dla dzieci. Dzięki temu wyjątkowemu miejscu, dzieci nie nudzą się, a rodzice mogą w tym czasie spokojnie wypełnić wnioski i formularze, mając swoje pociechy na oku.
czwartek, 21 września 2017 08:40

Promienie słoneczne zasilają bazę MPK [FOTO]

Napisane przez oprac. gak
Od początku września na bazie MPK działa instalacja fotowoltaiczna dostarczająca prąd na potrzeby zakładu. Łomżyńskie MPK jest jedną z pierwszych firm komunikacyjnych w Polsce, które zastosowały tego typu rozwiązania. Panele fotowoltaiczne zostały zamontowane na istniejącym budynku myjni.
środa, 20 września 2017 14:22

Darmowe EMPEK-i w piątek

Napisał gak
Już w najbliższy piątek 22 września obchodzić będziemy kolejny "Europejski Dzień bez Samochodu". Z tej okazji każdy będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z autobusów komunikacji miejskiej w Łomży.
Tadeusz Walewacz, znany w Łomży i nie tylko jako Człowiek Orkiestra, wystąpi w telewizyjnym show "Mam Talent" emitowanym w TVN. Łomżyński przedsiębiorca, właściciel zabytkowej kamienicy, a jednocześnie wybitny muzyk prezentujący swoją twórczość w Internecie, postanowił zadebiutować również na "szklanym ekranie".
środa, 20 września 2017 09:54

W ŁSM i "Perspektywie" od jutra będzie cieplej

Napisał gak
Mieszkańcy zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" będą mieli od jutra ciepłe kaloryfery. Jak potwierdza Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, z czwórki największych odbiorców ciepła wnioski o włączenie wpłynęły dziś od tych dwóch spółdzielni.
środa, 20 września 2017 07:01

Firma EDPOL Food & Innovation to wzór dla innych

Napisał gak
Certyfikat firmy przyjaznej osobom z niepełnosprawnością otrzymała łomżyńska firma EDPOL Food & Innovation. W imieniu firmy, podczas zorganizowanej w ubiegłym tygodniu w Gdańsku uroczystej gali LODOŁAMACZE 2017, odebrał go prezes Wojciech Dąbrowski.
Dziś przed Sądem Rejonowym w Łomży rozpoczął się ponowny proces dwóch ratowników oraz lekarza pogotowia, którzy według prokuratury dopuścili się zaniedbań skutkujących tym, że 16-letnia wówczas a dziś już 23-letnia Paulina Sokół jest osobą niepełnosprawną, która nie jest w stanie samodzielnie egzystować. 
wtorek, 19 września 2017 11:41

Zadłużenie Miasta stale rośnie

Napisał gak
Według raportu sporządzonego na koniec poprzedniej kadencji samorządu, zadłużenie Łomży z końcem 2014 roku wyniosło ponad 111,5 mln złotych. Zgodnie z informacją Urzędu Miejskiego w Łomży, na koniec roku 2017 ma ono osiągnąć poziom blisko 118,8 mln złotych. Na co Miasto wydaje pożyczone pieniądze?
wtorek, 19 września 2017 10:30

Nową Miss poznamy w lutym [FOTO]

Napisane przez Mat. nadesłany
W lutym 2018 zostanie wybrana nowa Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej. Daria i Justyna szukają kandydatek, którym przekażą swoje korony! Galę Finałową III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej poprowadzi, podobnie jak przy poprzednich edycjach, Krzysztof Ibisz.
wtorek, 19 września 2017 09:29

Ruszył nowy sezon w Legia Soccer Schools [FOTO]

Napisane przez materiał promocyjny
10 września mali adepci Piłkarskiego Przedszkola Legii w Łomży wrócili po wakacyjnej przerwie do regularnych treningów.Rozpoczęte w ubiegłym roku przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem rodziców, ale są jeszcze wolne miejsca, które czekają na chętne dzieci.
wtorek, 19 września 2017 07:45

Masz auto na prąd? Naładujesz je w Venedzie!

Napisał gak
Galeria Veneda będzie jednym z 14 punktów na mapie kraju, w których już w październiku pojawią się nowe stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oprócz Łomży stacje powstaną w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Tarnowie, Rzeszowie, Sieradzu, Legnicy i Bielsku-Białej. Do końca roku ma powstać kolejnych kilkadziesiąt stacji.
poniedziałek, 18 września 2017 17:58

Kilkuletnie dziecko w szpitalu. Wypadek na Piłsudskiego [FOTO]

Napisane przez mano
Kilkuletnie dziecko w trafiło szpitala po wypadku, do którego doszło na Al. Piłsudskiego. Osobowa kia wyjeżdżając z ul. Chopina najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym mercedesie.
poniedziałek, 18 września 2017 11:54

Policjanci i celnicy razem w "Tunelu"

Napisał gak
Łomżyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno - Skarbowej uczestniczyli w wojewódzkich działaniach pn. „Tunel". Łomżyński "Tunel" ustawiono na ul. Zjazd, gdzie poddawano kontroli przejeżdżające pojazdy. W jednym z nich ujawnione zostały środki odurzające.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 414

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback