Łomża
wtorek, 22 stycznia 2019 14:38

Nowy hotel w centrum miasta? [FOTO]

Napisał mylomza
Budynek dawnego szpitala wojskowego przy ul. Polowej widnieje na jednym z portali ogłoszeniowych jako "lokal użytkowy na wynajem", przeznaczony dla klientów komercyjnych m.in. z branży hotelarstwa. O widoczną w oknie budynku informację, że prace konserwatorskie współfinansowało Miasto Łomża zapytał nas jeden z czytelników, który "też chciałby, żeby miasto sfinansowało mu remont".
wtorek, 22 stycznia 2019 13:48

156. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego [FOTO]

Napisał mylomza
22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe, które trwało do jesieni 1864 r. Przedstawiciele m.in. władz miasta, powiatu łomżyńskiego i wojska uczcili rocznicę tego niepodległościowego zrywu, a pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej pojawiły się kwiaty i znicze.
Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicami Pileckiego i Przykoszarową. Uderzona w bok Toyota zniszczyła ogrodzenie znajdującej się tuż obok posesji. Na miejscu wciąż pracują policjanci, kierowcy powinni zwrócić uwagę na utrudnienia w ruchu.
wtorek, 22 stycznia 2019 11:43

Producent piwa "Łomża" wchodzi w branżę e-sport

Napisał mylomza
Działająca w branży e-sportowej organizacja AGO Esports nawiązała współpracę z firmą Van Pur S.A., producentem piwa marki "Łomża". AGO Esports ma zaangażować się we wprowadzenie marki nowego sponsora do świadomości fanów sportów elektronicznych.
Wieża strunobetonowa o wysokości 33 m miałaby stanąć przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej wszczęto na wniosek Orange Polska S.A. w Warszawie.
Agencja Rozwoju Przemysłu i Park Przemysłowy Łomża będą wspólnie działać na rzecz rozwoju przedsiębiorstw w Łomży i subregionie łomżyńskim. Firmy działające na terenie PPŁ będą mogły skorzystać z finansowania Agencji w formule wsparcia inwestycji, kapitału obrotowego, czy ekspansji zagranicznej.
wtorek, 22 stycznia 2019 06:44

Tylko jedna oferta na odbiór i wywóz odpadów

Napisał mylomza
Jedna firma złożyła ofertę w przetargu na "odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Łomża". Zaproponowana przez "BŁYSK" kwota jest o ponad 900 tys. zł wyższa niż zamierzało przeznaczyć na ten cel miasto.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 17:17

Wypadek na Szosie Zambrowskiej. Ranny i pijany trafił do szpitala [FOTO]

Napisane przez mano
Rozpędzone audi taranowało inne auta stojące na światłach przed skrzyżowaniem ul. Szosa Zambrowska i ul. Księcia Stanisława w Łomży. Kierowca audi a4 nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, podczas zdarzenia wybił głową przednią szybę swojego auta. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że jest totalnie pijany.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 15:56

XII Bal Charytatywny Szkolnych Kół Caritas [VIDEO]

Napisał mylomza
"Na leśnej polanie" spotkali się uczestnicy XII Balu Charytatywnego Szkolnych Kół Caritas, zorganizowanego po raz trzeci w łomżyńskiej Wecie. Podczas akcji zebrano mnóstwo pluszaków, które zostaną przekazane chorym dzieciom w placówkach leczniczych Diecezji Łomżyńskiej.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 14:13

Warsztaty GLOV dla przyszłych Miss [VIDEO i FOTO]

Napisał mylomza
Zdrowa, czysta i odżywiona skóra to dla kobiet sprawy ważne, a już szczególnie dla finalistek konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. Dzięki niedzielnym warsztatom dziewczęta poznały działanie "magicznej rękawiczki" firmy GLOV oraz otrzymały masę prezentów. Największą popularnością cieszyły się "uszy", które pomagają w demakijażu.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 09:33

Uroczysta studniówka w II LO [FOTO i VIDEO]

Napisał mylomza
Aula im. Hanki Bielickiej była miejscem uroczystego balu maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Studniówka rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, a uczniowie gorąco dziękowali swoim wychowawcom za wyrozumiałość i trud włożony w ich kształcenie.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 08:28

Prezydent Chrzanowski spotkał się z prezesem Kaczyńskim?

Napisał mylomza
Do naszej redakcji wpłynęło zdjęcie z prezydentem Łomży Mariuszem Chrzanowskim, który rzekomo miał być w ubiegłym tygodniu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Nie wiemy dokładnie czego mogła dotyczyć ta wizyta, ale udało nam się uzyskać pewne informacje.
Około 380 osób: uczniów z partnerami, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości bawiło się wczoraj w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki na dorocznym balu maturalnym. Jak zwykle elegancko, z klasą, ale jednocześnie skromnie ubrani, wkrótce już absolwenci, podziękowali za trud włożony w swoje wychowanie i edukację rodzicom i nauczycielom, po czym na znak dyrektora Jerzego Łuby ruszyli do Poloneza.
niedziela, 20 stycznia 2019 16:53

Roztańczona studniówka w „Wecie” [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
Od życzeń dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 Bogumiły Olbryś i zaproszonych gości: poseł Bernadety Krynickiej, wicemarszałka Województwa Podlaskiego Marka Olbrysia rozpoczął się bal studniówkowy w łomżyńskiej Wecie. W zamienionej na salę balową sali gimnastycznej tej znanej w regionie szkoły bawiło się ponad 50 par.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 503

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu