Łomża
poniedziałek, 16 lipca 2018 16:30

Jeden człowiek pozbawił prądu połowę Łomży!

Napisane przez mj
Jak poinformował wczoraj na swoim twitterze prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, finał piłkarskiego Mundialu 2018, Francja-Chorwacja obejrzało prawie 11 mln widzów. Wśród nich na pewno znalazłoby się duże grono kibiców z Łomży, gdyby ktoś nie przerwał im oglądania decydującego meczu mistrzostw na początku pierwszej połowy spotkania.
poniedziałek, 16 lipca 2018 09:12

Przerwa w dostawie ciepłej wody. Czyżby ostatnia w historii?

Napisane przez mj
Z informacji, jakie pozyskaliśmy w miejskiej spółce ciepłowniczej, również w tym roku, nastąpi przerwa w dostawie czynnika grzewczego. Całkowity postój ciepłowni planowany jest na okres od 30. lipca do 8. sierpnia 2018 roku. Ale już niedługo Miejski System Ciepłowniczy w Łomży będzie pracował bez planowanego postoju.
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:42

Dzisiaj jeszcze silniejsze burze

Napisane przez mj
Biuro Prognoz w Białymstoku wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, którym objęte jest całe Podlasie. Pogoda będzie podobna do tej z poprzednich dni, jednak miejscami zwiększy się natężenie opadów, a w trakcie burz powieje jeszcze silniej niż dotychczas.
niedziela, 15 lipca 2018 19:29

Cztery osoby ranne po wypadku przed mostem Hubala [FOTO]

Napisane przez mano
Dziś po godzinie 18. doszło do bardzo groźnego wypadku na ul. Sikorskiego. Przed mostem Hubala kierująca skodą jadąc od Łomży wjechała wprost pod tira. Do wydobycia rannego strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Ostatecznie cztery osoby z osobówki trafiły do szpitala.
niedziela, 15 lipca 2018 15:23

Wypadek za Marianowem. Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

Napisane przez mano
Ford transit, ford kuga i volkswagen passat to auta uczestniczące w wypadku na trasie DK 61 między Marianowem a Budami Czarnockimi. W wyniku zderzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Droga na tym odcinku jest zablokowana.
niedziela, 15 lipca 2018 14:02

Nocna tragedia [FOTO]

Napisane przez mano
Dzisiaj w nocy strażacy zostali zadysponowani do pożaru w miejscowości Zagroby-Zakrzewo. Pożarem objęty został budynek gospodarczy. Zagrożenie było duże, gdyż pozostałe zabudowania w tym mieszkalne oblane zostały cieczą palną. Wewnątrz domu znaleziono ciało mężczyzny, którego mimo reanimacji nie udało się uratować.
sobota, 14 lipca 2018 21:43

Mundial w Łomży z Pawłem Kukizem [VIDEO i FOTO]

Napisane przez pp
Paweł Kukiz - znany wszystkim muzyk, a od kilku lat także parlamentarzysta gościł dzisiaj w Łomży. Prezes stowarzyszenia Kukiz'15 przy okazji odbywającego się meczu o 3. miejsce Mistrzostw świata w piłce nożnej odwiedził gród nad Narwią, by razem ze swoimi sympatykami śledzić sportowe zmagania. Dzisiejsza wizyta była dobrą okazją do rozmowy o mundialu, ale nie tylko o sport zapytaliśmy posła Kukiza.
sobota, 14 lipca 2018 13:56

Wakacyjna wizyta u łomżyńskich policjantów [FOTO]

Napisane przez KMP Łomża
Wakacje w pełni. Wczoraj łomżyńscy policjanci gościli dzieci i młodzież spędzają swój wolny czas na półkoloniach zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży. Goście uczestniczyli w nietypowej lekcji bezpieczeństwa, zwiedzali komendę oraz poznawali pracę funkcjonariuszy.
piątek, 13 lipca 2018 17:47

Łomża: Krótka ulewa narobiła dużo szkód [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
Nad Łomżą przeszła wielka ulewa. Nieprzyjemne skutki krótkotrwałego, lecz intensywnego zrywu deszczu odczuli mieszkańcy naszego miasta. Strażacy mieli pełne ręce roboty. Najpoważniejsza sytuacja była na ulicy Wojska Polskiego. Na wysokości ul. Polowej z odprowadzeniem wody nie nadążyła kanalizacja i dochodziło do wysadzania studzienek. Kilka aut zostało skutecznie unieruchomionych.
piątek, 13 lipca 2018 10:23

Hodował konopie

Napisane przez KMP Łomża
Policjanci z Łomży ujawnili u 37–latka 2 rośliny konopi i prawie 3 gramy marihuany. Łomżanianin usłyszał już zarzuty. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.
piątek, 13 lipca 2018 08:14

Kolejny burzowy dzień

Napisane przez mj
Według ostrzeżenia wydanego przez dyżurnego synoptyka białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Wiesława Winnickiego, prognozowane opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje w godzinach od 10.00 do 22.00.
piątek, 13 lipca 2018 07:57

Znowu jestem na diecie

Napisane przez mat. promocyjny
Dieta warzywna, Cambridge, 1000kcal, tłuszczowa, Diamondów, a może modna ostatnio dieta Dukana? Która z nich zagwarantuje najszybszy ubytek kilogramów i przybliży nas do wymarzonego ideału? Wybór wcale nie jest prosty, tym bardziej, że wciąż pukają do nas nowe rozwiązania. Nie można bowiem ignorować diety Kopenhaskiej, Rozdzielnej, Księżycowej, Kosmonautów czy Hollywoodzkiej.
piątek, 13 lipca 2018 07:43

Dotacja na przedsiębiorstwo społeczne

Napisane przez UM Łomża
Ruszył czwarty już nabór na o dotację na założenie bądź przystąpienie do przedsiębiorstwa społecznego w ramach programu realizowanego przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej "Rozwój ekonomii społecznej". Dokumenty można aplikować do biura projektu przy ul. Polowa 45. Wsparcie otrzyma 20 osób.
czwartek, 12 lipca 2018 12:03

Śledczy pracują nad rozwikłaniem tajemnicy topielca

Napisane przez mj
W dalszym ciągu niewiele jest informacji na temat zwłok wyłowionych w ubiegłą niedzielę z Narwi. - W ciągu dwóch tygodni biegli się wypowiedzą odnośnie czasu i bliższych okoliczności zgonu. Muszą być pogłębione badania. Z samej sekcji zwłok nie dało się więcej ustalić – mówi szefowa Prokuratury rejonowej w Łomży Karolina Szulkowska.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 465

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu