vizo-mylomza
Łomża
sobota, 25 listopada 2017 08:36

Łomża pożegnała Donatę Godlewską [FOTO]

Napisane przez oprac. gak
W piątek (24.11) w Katedrze Łomżyńskiej pożegnano Donatę Godlewską - honorową obywatelkę naszego miasta, kronikarkę jego dziejów. W ostatniej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele, mieszkańcy, samorządowcy oraz przedstawiciele różnych instytucji i organizacji. We wspomnieniach wszystkich pozostanie osobą ciepłą, oddaną drugiemu człowiekowi, pełną empatii i radości życia.
piątek, 24 listopada 2017 13:09

Obywatel Turcji jechał kradzionym autem?

Napisał gak
Podczas wspólnych działań kontrolnych łomżyńskich policjantów, funkcjonariuszy Straży Granicznej z Augustowa i Straży Celnej prowadzonych w Piątnicy, ujawniony został samochód, który w Systemie Informacyjnym Schengen figurował jako utracony na terenie Niemiec. Do wyjaśnienia całej sprawy zatrzymany został kierujący autem 42 – letni obywatel Turcji.
piątek, 24 listopada 2017 13:05

Mylące strzałki na Sikorskiego

Napisał gak
Nasi czytelnicy, jak zwykle czujni, zwrócili naszą uwagę na wprowadzające w błąd oznakowanie fragmentu wyremontowanego właśnie odcinka ul. Sikorskiego, a dokładniej dojazdu do skrzyżowania z Wojska Polskiego od strony Al. Legionów. Otrzymaliśmy w tej sprawie kilka sygnałów. Sprawdziliśmy o co chodzi.
piątek, 24 listopada 2017 12:00

Zabójcza Bernadeta...

Napisał gak
Poseł Bernadeta Krynicka kilkarotnie już trafiała na łamy bulwarowej prasy. A to za sprawą zabójczej kreacji, a to nie mniej zabójczej, ognistoczerwonej fryzury. Tym razem trafiła z zupełnie innego powodu, choć wcale nie mniej "zabójczego"...
piątek, 24 listopada 2017 09:45

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w Łomży?

Napisał gak
Każdy mieszkaniec Łomży wie doskonale do kogo "należy" ławeczka przy ul. Farnej. Wykonana i postawiona została ku pamięci sławnej łomżynianki Hanki Bielickiej. Firma z Trójmiasta jednak twierdzi, że jest to ławeczka Ireny Kwiatkowskiej i tak próbuje "promować" w Polsce naszą Łomżę.
piątek, 24 listopada 2017 08:57

Wraca ruch kolejowy na linii Śniadowo – Łapy

Napisał gak
Kończą się prace związane z remontem linii kolejowej z Ostrołęki do Łap. W grudniu br. ma zostać przywrócony ruch pomiędzy stacjami Śniadowo- Łapy. Najpierw będą miały miejsce jazdy testowe, których celem jest sprawdzenie szlaku pod kątem bezpiecznego prowadzenia pociągów. Początkowo na tej trasie będzie odbywał się ruch towarowy.
piątek, 24 listopada 2017 07:58

Weekend będzie słoneczny, ale też deszczowy

Napisał gak
Czy może być jednocześnie słonecznie i deszczowo. Chyba może, ale w naszym tytule nie to mamy na myśli. Weekend zaczyna się w piątek i dzisiaj będziemy dość często mieli okazje cieszyć się słońcem. Za to w sobotę i niedzielę nieco popada. W niedzielę będzie też odrobinę chłodniej niż dzisiaj i jutro.
czwartek, 23 listopada 2017 15:38

BLACK WEEKEND w sklepie Puma w Łomży

Napisane przez materiał promocyjny
Przygotuj się na Black Weekend w sklepie PUMA. Dla nas Black Friday to za mało, my wolimy Black Weekend! W sklepie Puma Black Friday trwa od 24 do 25 listopada. Przyjdź do nas i skorzystaj z 20% zniżki na cały asortyment.
czwartek, 23 listopada 2017 10:12

Radni z policjantami rozmawiali o bezpieczeństwie

Napisał gak
Wczorajsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Rodziny Rady Miejskiej Łomży zostało wyjątkowo zorganizowane w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Jednym z punktów porządku spotkania była analiza zagrożeń zgłoszonych przez mieszkańców miasta na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
czwartek, 23 listopada 2017 08:56

Łomżyńskie Anioły Biznesu 2017 [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
W środę 22 listopada w Kinie Millenium odbyła się historyczna, bo pierwsza gala finałowa "Łomżyńskich Aniołów Biznesu". Statuetki przyznano w sześciu kategoriach. Firmą roku została IT CARD S.A. Centrum Technologii Płatniczych, zaś za najlepszy debiut uznano Kino Polska s.c. Karol Charubin i Radosław Charubin.
czwartek, 23 listopada 2017 08:20

Potańcówka Grajta grace! [FOTO]

Napisane przez
Coraz więcej osób dołącza do wspólnej zabawy przy dźwiękach skrzypiec, basów, bębenka i harmonii. W poniedziałkowy wieczór w łomżyńskiej Restauracji Stara Waciarnia zebrali się miłośnicy muzyki i tańca. W rytm Oberków, Polek, Mazurków i Okrąglaków na parkiecie bawiło się wspólnie ok. 170 osób.
czwartek, 23 listopada 2017 07:01

Dzień Pracownika Socjalnego w PWSIiP [FOTO]

Napisane przez mat. nadesłany
- Studentom Pracy Socjalnej na pierwszych zajęciach mówię, że wybrali najtrudniejszy na świecie zawód, który wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy z obszaru socjologii, psychologii, prawa pracy, procedur administracyjnych – mówiła dr hab. Joanna Truszkowska, prof. PWSIiP oraz kierownik Centrum Integracji Społecznej w Łomży podczas obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w „Państwówce".
środa, 22 listopada 2017 14:31

Dzień życzliwości w SP5 w Łomży [FOTO]

Napisane przez oprac. gak
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży włączyła się w tym roku w odchody Dnia Życzliwości. Tegoroczne święto odbyło się pod hasłem „Znajdź nić porozumienia".
środa, 22 listopada 2017 14:20

Dzielnicowy zatrzymał mężczyznę z narkotykami

Napisał gak
Dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podczas pełnienia służby obchodowej zatrzymał 23-latka, który posiadał przy sobie torebkę z narkotykami. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 424

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu