wigilia2018 dom lomza
środa, 01 marca 2017 07:58

Jula odpadła z programu Agent Gwiazdy

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Jula odpadła z programu Agent Gwiazdy fot. Archiwum MyLomza.pl
W wyemitowanym wczoraj trzecim odcinku programu Agent Gwiazdy najsłabiej z testem poradziła sobie Julita "Jula" Fabiszewska. Tym samym pochodząca z Łomży wokalistka odpadła z programu i nie zobaczymy jej już w kolejnych odcinkach. Jula powróci jednak na ekrany w serialu "M jak Miłość".

brico lomza

Druga edycja programu Agent Gwiazdy realizowana była w Argentynie i już sam ten fakt powoduje, że była to wyjątkowa przygoda dlajego uczestników. Przygoda ta dla Juli nie potrwała jednak zbyt długo, bo odpadła ona w trzecim odcinku.

W trzecim odcinku programu "Agent - Gwiazdy 2" uczestnicy udali się do miejscowości Cabra Corral, znajdującej się nad rzeką Juramento. W pierwszym zadaniu zostali podzieleni na dwie grupy i musieli zbudować tratwy, a następnie przepłynąć pontonami ok. 12 kilometrów z nurtem rzeki, ciągnąc za sobą tratwy z własnym bagażem i pieniędzmi, które mogą wygrać w tym zadaniu. Warunkiem zdobycia nagrody było dostarczenie suchych banknotów na metę.

W drugim zadaniu kluczową rolę odegrało zaufanie między uczestnikami. Ponownie zostali podzieleni na dwie grupy, a kryterium był kwestionariusz o zaufaniu, jaki wypełniła każda z gwiazd. Na czym polegało drugie zadanie? Jedna połowa pary musiała zawisnąć kilka metrów nad taflą wody. Druga osoba musiała podpłynąć na łódce na tyle blisko, by umożliwić wiszącym skok do wyznaczonego okręgu. Zadanie okazało się o wiele trudniejsze niż się wydawało.

Po wykonaniu zadań przyszedł czas na rozwiązanie testu na znajomość tytułowego Agenta. Po jego wypełnieniu Kinga Rusin odczytała wyniki. Najgorzej z pytaniami z wiedzy o Agencie rozwiązała Jula i to ona musiała pożegnać się z programem "Agent - Gwiazdy 2".

Julę będziemy jednak jeszcze mogli oglądać na ekranach telewizorów w serialu M jak Miłość, gdzie wcieli się w postać Pauliny, studentki biotechnologii, która pojawi się w wątku związanym z Marcinem Chodakowskim. Emisja odcinków z Julą przewidziana jest na maj 2017 roku.

10 komentarzy

 • Odpowiedz MyDiscoPoloLomzaPL środa, 01 marca 2017 08:47 Umieszczone przez: MyDiscoPoloLomzaPL

  Mało ją pokazywali w odcinkach więc było do przewidzenia , do finału dojdzie Niecik ;D

 • Odpowiedz Paweł środa, 01 marca 2017 11:09 Umieszczone przez: Paweł

  ja to pani Juli zazdroszczę. Śpiewa tak jak każdy , głosu, nie ma do szkoły aktorskiej nie chodziła , nie ma urody Claudi Schiffer a w mgnieniu oka stała się gwiazdą w mediach. Pewnie dobry Pan zesłał na nią swoje błogosławieństwo i obdarzył takim powodzeniem. A mnie po prostu zapomniał.

 • Odpowiedz januszzjednaczewa środa, 01 marca 2017 11:50 Umieszczone przez: januszzjednaczewa

  Wisz Pawel umiala sie wkrecic dziewczyna jak dziewczyna ma co dac za miast urody a my nic nie oferujemy w kozie siedzimy

 • Odpowiedz xD środa, 01 marca 2017 16:51 Umieszczone przez: xD

  Smuteczek :(

 • Odpowiedz Agentka środa, 01 marca 2017 17:07 Umieszczone przez: Agentka

  Równie dobrze mogłoby jej nie być w tym programie. Nie było ani jej widać ani słychać. Taka szara myszka. Moim zdaniem nie opłacała się produkcji więc ją wywalili.

 • Odpowiedz Kot Alik środa, 01 marca 2017 19:06 Umieszczone przez: Kot Alik

  Koniec gwiazdorzenia, wracaj do Łomży na kasę do tesco, tu będzie Ci lepiej, bo przynajmniej na miejscu

 • Odpowiedz Jakija środa, 01 marca 2017 22:22 Umieszczone przez: Jakija

  Co za wredny naród i ludzie ku..... . Dziewczyna przynajmniej coś robi w życiu. Miała trochę szczęścia i korzysta z tego. Gratulacje Jula chociaz Cię nie znam i rób dalej swoje żeby jeszcze większa piana z gęby leciała tym pajacom przed monitorami. Powodzenia.

 • Odpowiedz Gwiazda czwartek, 02 marca 2017 00:12 Umieszczone przez: Gwiazda

  Jakija, dlaczego uważasz, ze "wredny narod"? Każdy ma prawo sie wypowiedzieć na temat osoby publicznej. To, ze Jula jest z Lomzy nie znaczy, ze ja trzeba uwielbiać... I tak np. ja Marike uwielbiam, a Jule niekoniecznie. Czy to daje komukolwiek prawo do nazywania mnie "wredna" czy "pajacem"? Bez przesady. Polecam zachować troche dystansu.

 • Odpowiedz Jakija czwartek, 02 marca 2017 05:04 Umieszczone przez: Jakija

  Nikt nie każe Ci jej uwielbiac, ale nie widzę powodów żeby po niej jechać. Jedynie ze co ze jest od Ciebie bystrzejsza, ładniejsza, osiągnęła coś czego Ty nigdy nie osiągniesz. Ktoś kto coś w życiu osiągnął nie krytykuje innych bo zawsze zdaje sobie sprawę ze jakikolwiek sukces kosztuje wiele wyrzeczeń o których zwykły hejter sprzed monitora nie ma zielonego pojecia. Tutaj ewidentnie wychodzi zazdrość.

 • Odpowiedz obserwator czwartek, 02 marca 2017 08:29 Umieszczone przez: obserwator

  A ja nie widzę powodów, by Pan/i "jechał" po wszystkich. Z komentarzy wyżej widzę jeden, który mógłby zostać odebrany jak "obraźliwy", reszta to po prostu prawda. Żadnej zazdrości nie widzę. Każdy wybiera swój sposób na życie. I w niemal każdej dziedzinie tzw. zawodow zaufania publicznego znajdują sie opinie dobre i zle. Jeżeli ide do lekarza i nie odpowiada mi sposób jego leczenia, nie polecam go innym lub odradzam, nie ma to nic wspólnego z zazdrością. Jeśli nie podoba mi sie śpiew Juli tez mam prawo wyrazić opinie i podobnie nie ma to nic wspólnego z zazdrością :) Pozdrawiam.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu