stefczyk lomza
Kultura
Znamy kolejnych artystów, którzy podczas tegorocznych Dni Łomży w czerwcu wystąpią na scenie dla mieszkańców. W styczniu prezydent Łomży zawarł trzy umowy na wykonanie koncertów: z Julą, zespołem Boys i Adamem Kalinowskim.
poniedziałek, 19 lutego 2018 12:20

Sukcesy Studia Wokalnego ROK [FOTO]

Napisane przez mano
VIII Regionalny Przegląd Piosenki Walentynkowej w Goniądzu z wielkimi sukcesami dla podopiecznych Studia Wokalnego Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. Polskie przeboje o szeroko rozumianej tematyce miłosnej rozbrzmiewały w Domu Kultury w Goniądzu.
Uczestnicy konkursu w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zaśpiewali najpiękniejsze piosenki o miłości. Zwycięzcą Konkursu Piosenki Anglojęzycznej o tematyce miłosnej okazał się Franciszek Przybylski – uczeń kl. III gimnazjum ze Szkół Katolickich w Łomży dzięki wykonaniu "Moon over Bourbon Street" z repertuaru Stinga.
wtorek, 13 lutego 2018 11:53

Walentynki z Łomżyńskimi Filharmonikami

Napisał gak
W środę 14 lutego 2018 roku o godzinie 19:30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się wyjątkowy koncert walentynkowy zatytułowany Perfum de femme, który wypełnią piękne francuskie piosenki miłosne.
- Jestem podekscytowana i zaskoczona, że zdobyłam ten tytuł. Nie spodziewałam się tego. Spełniło się jedno z moich największych marzeń - mówiła tuż po konkursie Elwira Talkowska, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Tysiące widzów w Internecie i setki na wystrojonej sali Restauracji Concordia w Łomży śledziło na żywo wczorajszą uroczystą Galę Finałową III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018.
sobota, 10 lutego 2018 18:21

[NA ŻYWO] III Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej

Napisane przez mano
Już dziś o godz. 19.00 rozpocznie się uroczysta Gala Finałowa III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2018 oraz Miss Łomży 2018. Portal MyLomza.pl przeprowadzi z tego wydarzenia bezpośrednią transmisję na żywo, na którą już teraz zapraszamy.
Dziś wieczorem dowiemy się, która z pięknych kobiet zostanie Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018, Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2018 oraz Miss Łomży. Podczas finału jednej z kandydatek zostanie przyznany też tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl i specjalna nagroda od naszego serwisu. O tym, która z dziewcząt założy szarfę, zdecydują nasi Czytelnicy. Głosowanie tylko do godziny 16.00.
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży będzie prowadzona wspólnie przez Miasto i Ministerstwo. W piątek 9 lutego w łomżyńskim ratuszu umowę w tej sprawie podpisali wicepremier i minister kutury prof. Piotr Gliński oraz prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
Aż 11 nominacji do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018 otrzymał film łomżyńskiego reżysera Piotra Domalewskiego "Cicha noc". Tym samym laureat gdyńskich Złotych Lwów jest zdecydowanym faworytem w trójce nominowanych obrazów. Kolejne to "Pokot" - 6 nominacji i "Twój Vincent" - 5.
W czwartek 8 lutego 2018 roku o godzinie 18.30 w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się koncert, podczas którego muzycznie pożegnamy karnawał. Jako soliści wystąpią: znakomita Andreea Chira z Rumunii, która będzie grała na fletni pana oraz wspaniały tenor Tomasz Garbarczyk. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego.
30 finalistek wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 przygotowuje się do wielkiego finału. O tytuł najpiękniejszej zawalczą 10 lutego w  murach restauracji Concordia w Łomży. Dziś mieliśmy przyjemność gościć właśnie tam, gdzie na kandydatki czekała próba generalna. Jak sobie poradziły i jakie emocje towarzyszą im przed wielka galą? Sprawdziliśmy!
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:42

Jarosław Antoniuk reżyseruje w czarnogórskiej Podgoricy

Napisał gak
Dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży Jarosław Antoniuk właśnie rozpoczął próby do spektaklu "Prodavnica igračaka", którego premiera odbędzie się 17 lutego w czarnogórskiej Podgoricy. "Prodavnica igračaka" to nic innego jak "Sklep z zabawkami", jeden z najbardziej znanych spektakli wystawianych na deskach TLiA w Łomży.
piątek, 26 stycznia 2018 11:46

Ogólnopolski konkurs "W mieście, co było mi rajem"

Napisał gak
Prezydent Łomży oraz Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej organizują ogólnopolski konkurs na wspomnienia, refleksje, pamiętniki pod hasłem „W mieście, co było mi rajem". Hasło konkursu jest cytatem z wiersza „Łomża" napisanego przez łomżyniankę z Piastowa, Iwonę Krzepkowską–Bułat, laureatkę głównej nagrody w V edycji konkursu.
Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza mieszkańców Łomży w najbliższą niedzielę 28 stycznia na potańcówkę w stylu retro! Do tańca uczestników porwie Warszawska Orkiestra Sentymentalna, prezentując repertuar okresu dwudziestolecia międzywojennego. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 28

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu